Atrakcyjne, znane i po pięćdziesiątce. Aż trudno uwierzyć, ile mają lat. Małgorzata Foremniak i Julia Roberts są z tego samego rocznika

Wdzięk, seksapil i klasa to atuty każdej wymienionej w tym zestawieniu gwiazdy. Cieszą się sławą i nieprzemijającą urodą, która może zmylić niejednego obserwatora próbującego odgadnąć ich wiek. Fakt jest taki, że zarówno Jennifer Lopez, jak i Gwen Stefani już jakiś czas temu przekroczyły pięćdziesiątkę. Aż trudno w to uwierzyć!
Jennifer Lopez Jennifer Lopez Instagram/ @jlo

Jennifer Lopez

Pierwsze miejsce w tym zestawieniu niewątpliwie zajmuje Jennifer Lopez. To właśnie ona kojarzona jest z ikoną stylu i seksapilem, którym emanuje nieprzerwanie od kilku dekad bez względu na liczbę zdmuchniętych na torcie świeczek. JLo już od ponad roku ma "5" z przodu, ale jak widać, czuje się z tym świetnie. Wciąż pracuje na pełnych obrotach, a urody może pozazdrościć jej niejedna nastolatka!

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Instagram/ @jenniferaniston

Jennifer Aniston

Tutaj wkradła się nuda, bowiem przedstawiamy Wam... kolejną Jennifer. Cóż, nawet gdybyśmy chcieli uniknąć powtórki imienia, nie wypada pominąć Aniston w naszym zestawieniu najbardziej atrakcyjnych gwiazd po pięćdziesiątce. Była partnerka Brada Pitta od emisji serialu "Przyjaciele" skradła serca fanów i wciąż nie może odgonić się od wielbicieli. 

Małgorzata Foremniak Małgorzata Foremniak Instagram/ @malgorzata_foremniak

Małgorzata Foremniak

Oto polska reprezentantka dojrzałych gwiazd, które nadal olśniewają swoją urodą. Małgorzata Foremniak urodziła się dokładnie w tym samym roku, co Julia Roberts. Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo i bierze udział w coraz ciekawszych projektach artystycznych. Na Instagramie urzeka internautów dziewczęcością i zmysłowością.

Gwen Stefani Gwen Stefani Instagrame/ @gwenstefani

Gwen Stefani

Aż trudno uwierzyć, że ta tryskająca energią wokalistka ma 51 lat! Gwen Stefani dba o swój wizerunek. Gwiazda nieustannie kładzie nacisk na rozwój osobisty i karierę, ale jednocześnie udaje jej się łączyć funkcjonowanie w show-biznesie z wychowywaniem trojga dzieci. 

Beata Ścibakówna Beata Ścibakówna Instagram/ @beata_scibakowna_official

Beata Ścibakówna

Figurą Beaty Ścibakównej zachwycaliśmy się minionego lata, gdy na Instagramie pojawiły się fotografie z wakacji, do których aktorka pozuje w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Gwiazda dwa lata temu przekroczyła pięćdziesiątkę, a nadal może pochwalić się świetną formą i kondycją. 

Julia Roberts Julia Roberts Instagram/ @juliaroberts

Julia Roberts

W zestawieniu "gorących pięćdziesiątek" nie mogło zabraknąć Julii Roberts. W końcu mowa o "Pretty Woman" we własnej osobie. Aktorka urodziła się 28 października 1967 roku, a więc za kilka tygodni skończy 53 lata.

Grażyna Torbicka Grażyna Torbicka Instagram/ @grazynatorbicka

Grażyna Torbicka

Nasza wisienka na torcie - Grażyna Torbicka. Najstarsza w zestawieniu, bowiem przekroczyła sześćdziesiątkę, jednak w niczym nie odstaje od wyżej wspomnianych koleżanek. Dziennikarka ma niebywałą klasę, która sprawia, że jakiekolwiek oznaki wizualnej dojrzałości schodzą na drugi plan. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.