Klaudia Halejcio udekorowała dom na święta. Wnętrza są przepiękne. "U mnie choinka już ubrana, pierniczki upieczone"

Klaudia Halejcio tuż przed wylotem na Malediwy zadbała o to, by w jej domu panowała iście świąteczna atmosfera. Stylowo udekorowana choinka zajęła istotne miejsce w pełnym klimatycznych ozdób salonie.

Klaudia Halejcio ewidentnie lepiej radzi sobie z aranżowaniem wnętrz mieszkania i działalnością stricte influencerską niż funkcjonowaniem w artystycznym świecie. Aspirująca aktorka udostępnia na Instagramie perfekcyjnie wykonane i profesjonalnie dopracowane zdjęcia, które w dzisiejszym świecie są kluczem do zaistnienia w mediach społecznościowych. Na profilu celebrytki ujrzymy nie tylko jej wizerunek, ale również kadry, których tłem są gustownie urządzone pomieszczenia domu. W najnowszym poście Klaudii pojawiły się już piękne świąteczne dekoracje. 

Grudniowy klimat w mieszkaniu Klaudii Halejcio

Klaudii Halejcio nie można odmówić poczucia estetyki, które w pełni wykorzystała podczas urządzania własnego lokum. Mieszkanie celebrytki prezentuje się niezwykle stylowo, a niektóre elementy dekoracji wyglądają jak wyciągnięte wprost z okładki wnętrzarskiego magazynu. W okresie świątecznym gust aspirującej aktorki również nie zawiódł internautów. Gwiazda zorganizowała sobie grudniowy wypad na Malediwy, ale tuż przed wylotem ubrała choinkę

 
Czy udziela Wam się magiczna aura świąt? U mnie choinka już ubrana, pierniczki upieczone. Mimo że zaraz wylatuję, po powrocie chcę czuć w domu zapach pomarańczy i goździków - wyznała, zachęcając jednocześnie fanów do aktywności w komentarzach. 

Użytkownicy Instagrama chętnie podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tegorocznego celebrowania Bożego Narodzenia. Skupili się również na wizualnym aspekcie udostępnionego zdjęcia i porównali urodę Klaudii do Evy Longorii

Longoria? To Ty? Cała Eva.
No, Longoria jak nic - czytamy w wypowiedziach internautów.

Wy także widzicie podobieństwo Klaudii do światowej sławy aktorki? My wolimy pozostać jedynie przy zachwycie nad świątecznymi ozdobami w domu Halejcio. 

Zobacz wideo Celebrytki mogą pochwalić się luksusowo urządzonymi mieszkaniami!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.