Agnieszka Kaczorowska: Magiczny czas oczekiwania uważam za otwarty. Pokazała udekorowaną choinkę

Coraz więcej gwiazd i celebrytów pokazuje, że w ich domach już panuje świąteczny klimat. Do tego grona dołączyła Agnieszka Kaczorowska - na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z choinką.

Agnieszka Kaczorowska wraz z nadejściem grudnia zdecydowała się pokazać, jak wyglądają jej świąteczne przygotowania. Na profilu aktorki pojawiło się też zdjęcie ogromnego, przystrojonego drzewka.

Agnieszka Kaczorowska poczuła klimat świąt

Agnieszka Kaczorowska raczy fanów zdjęciami związanymi ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Już pod koniec listopada na jej profilu na Instagramie mogliśmy oglądać fotki w mikołajkowej czapce, przypominające o zbliżających się świętach. Teraz pojawiła się także fotka przystrojonej, błyszczącej choinki - to oficjalne otwarcie świątecznego czasu w jej domu.

Magiczny czas oczekiwania uważam za otwarty! Pozwólcie sobie na magię, na małe cuda i na to, aby marzyć bez końca! Na odpoczynek, na chwile, na TERAZ. Całusy Mikołajkowe - podpisała filozoficznie ujęcie.

Na zdjęciu widzimy Agnieszkę Kaczorowską spoglądającą w stronę choinki. Ozdoby na jej drzewku są utrzymane w jednolitej kolorystyce - dominują złote bombki, łańcuchy i lampki. Na samej górze widać z kolei wielką, świecącą gwiazdę.

 

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z wielu osób ze świata show-biznesu, które pokusiły się o udekorowanie domu kilkanaście dni przed świętami - do tego grona zaliczają się m.in. Małgorzata Socha czy Blanka Lipińska.

Zobacz też: Quebonafide w świątecznym nastroju chwali się choinką. Szroeder pokazała fanom, jak ozdobili dom

Nie da się ukryć, że spora część decyduje się na to dopiero na dzień przed Wigilią, a nawet dokładnie 24 grudnia. Dla innych pretekstem jest obecna sytuacja na świecie (np. Sylwia Bomba) - uważają, że skupienie się na rodzinnej, klimatycznej atmosferze pozwoli przyjemniej i dłużej przeżywać ten czas. 

Zobacz wideo Natalia Szroeder i Quebo udekorowali dom na święta

Rozumiecie ten świąteczny szał? Macie już choinki w domu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.