Małgorzata Socha również poczuła klimat świąt. Pokazała, jak przystroiła wysoką choinkę. Są pierniczki i cukrowe laski

Małgorzata Socha podzieliła się na Instagramie zdjęciem z ozdobioną już choinką. Nie zabrakło też opisu ze świątecznymi przemyśleniami.

Małgorzata Socha jest jedną z bardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce i choć wiele marek zabiega o współpracę, Gosia stawia zdecydowanie na jakość, a nie ilość. Socha może pochwalić się też sporą liczbą obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się im ubraną już choinką. Ładna?

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci

Małgorzata Socha poczuła już święta. Pochwaliła się choinką

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a gwiazdy chętnie chwalą się ozdobionymi choinkami. Niedawno Weronika Rosati pokazała swoje niewielkie świąteczne drzewko. Jakiś czas temu pisaliśmy również o Małgorzacie Rozenek, która zapozowała z Heniem na tle choinki. Teraz przyszedł czas na Małgorzatę Sochę, która postanowiła podzielić się z obserwatorami pewnymi przemyśleniami.

Święta, szczególnie w tym roku są wyjątkowe. A pomoc innym jeszcze bardziej wskazana niż wcześniej. Doceńmy ludzi z wielkim sercem, którzy pomagają przez cały rok, czyli „Mikołajów dnia codziennego”. Pamiętajmy, że uśmiech, dobre słowo, niewielki gest docenienia może sprawić wielką przyjemność. Ja już znalazłam mojego Mikołaja dnia codziennego. Dziękuję Jej za troskę nie tylko o mnie, ale o całą naszą rodzinę, każdego dnia.
 

Od razu pojawiły się liczne komplementy od fanów, a także pytania o stylizację Sochy:

Jak zawsze bosko.
Uwielbiam takie ozdoby, są świetne, już wkrótce u mnie.
Skąd ten piękny sweterek?

Trzeba przyznać, że Małgosi udało się wprowadzić wśród fanów świąteczny nastrój.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.