Cleo już gotowa na święta. Ubrała choinkę, a fani patrzą na jej rozpuszczone włosy. "Ale śliczna"

Cleo pochwaliła się na Instagramie, że jest już gotowa na święta. Przy okazji wstawiła zdjęcie, na którym pozuje w rozpuszczonych włosach. Zachwytom nad fryzurą piosenkarki nie było końca.

Cleo swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła od współpracy z Donatanem, z którym pojechała nawet na konkurs Eurowizji. Ich show, podczas którego wykonali piosenkę "My Słowianie", wzbudziło niemałe kontrowersje, głównie ze względu na góralki ponętnie ubijające masło przed kamerami. Muzyczny duet ostatecznie zajął 14. miejsce w konkursie.

Joanna Klepko postawiła na rozwój solowej kariery. Jesienią 2018 roku została trenerką w drugiej edycji programu "The Voice Kids" i zaliczyła "medialny konflikt" z Edytą Górniak. Mama Allana zarzucała jej, że nie podziękowała za krzesło jurorskie, które jej zostawiła. Cleo odniosła się do sprawy i wygląda na to, że napięta atmosfera między paniami opadła.

Zobacz też: Edyta Górniak i Cleo pokłóciły się o angaż do "The Voice Kids". To koniec konfliktu? "Odezwała się prywatnie"

Cleo rozpuściła włosy. Jej nowa fryzura zachwyciła internautów

Wygląda na to, że Cleo, podobnie jak Kasia Tusk, poczuła już magię świąt. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie z połyskującą gwiazdą. Cleo ma już za sobą ubieranie świątecznego drzewka:

Choinka ubrana, lampki rozwieszone, pościel w mikołajkowe koty jest i podjadanie mandarynek. Hm... chyba duch świąteczny mnie dopadł. Na dniach pochwalę się wam moją choinką - jest mega urocza. A ja szykuję dla Was znowu coś muzycznego - szczegóły niebawem.
 

Fani zwrócili uwagę nie tylko na wyznanie swojej idolki, ale przede wszystkim na jej fryzurę. Cleo rzadko pokazuje się w rozpuszczonych włosach, jednak zdaniem niektórych powinna robić to częściej:

Zdecydowanie częściej musisz chodzić w rozpuszczonych włosach!
Ty to jesteś kobieta petarda, serio.
Ale śliczna w tych włosach.
Bardzo pięknie wyglądasz.

CleoCleo w nowej fryzurze wpatruje się w znicz i rozmyśla nad dniem Wszystkich Świętych

Nam również podoba się metamorfoza Cleo. Czekacie na jej nowe piosenki, które zapowiedziała w opisie fotografii?