Rewia mody pod studiem "DDTVN". Olejnik z chustą na głowie, Rozenek w sandałkach na obcasie. Stylizacja Sochy? Klasa!

W niedzielę w studiu "Dzień dobry TVN" pojawiła się śmietanka warszawskich salonów. Zobaczcie, jak pod studiem śniadaniówki prezentowały się Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek oraz Monika Olejnik.

W niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" pojawiło się sporo znanych twarzy. Gwiazdy wpadły do studia śniadaniówki, by promować akcję "Kup misia", z której cały dochód przekazany zostanie na Fundację "TVN nie jesteś sam". Małgorzata RozenekMałgorzata Socha i wiele innych pań fotografowało się z pluszakami w kawiarence, by po godzinie 11 przejść ulicą Hoża i zapozować zgromadzonym fotoreporterom. Jak się prezentowały?

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Rozenek, Socha i Olejnik pod studiem "Dzień dobry TVN"

Nasze serca skradła stylizacja Moniki Olejnik. Dziennikarka, która od lat zachwyca formą i inspiruje Polki do aktywnego trybu życia, uwielbia bawić się modą. 6 grudnia zaprezentowała się w zielonym garniturze, na który zarzuciła czarny płaszcz. Głowę przed wiatrem oraz usta i nos zasłaniała różową chustą, która pięknie dopełniała całą stylizację. Naszej uwadze nie mogła umknąć także pikowana torba od Bottegi Veneta, za którą trzeba zapłacić ok. 10 tys. złotych.

Małgorzata OhmeMałgorzata Ohme KAPiF

Obojętnie nie możemy przejść również obok looku "Perfekcyjnej". Gosia postanowiła na kolory polskiej flagi - do jasnych spodni dopasowała czerwony sweterek i trzeba przyznać, że była to bardzo mikołajkowa stylizacja. Na głowie miała świąteczną opaskę, a na nogach... sandałki. Jak widać, prezenterce niestraszna niska temperatura. Mamy nadzieję, że nie dopadnie ją żadne przeziębienie. W końcu mamy późną jesień.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF

Małgorzata Socha podobnie jak jej starsza imienniczka wybrała na niedzielną wizytę w telewizji czerwony sweter, który świetnie współgrał z granatowym płaszczem. Całość uzupełniła czarnymi botkami na złotym obcasie.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha KAPiF

Jeśli jesteście ciekawi, jak pod studiem prezentowały się: Małgorzata Ohme oraz Gosia Baczyńska i Martyna Wojciechowska, przejrzyjcie naszą galerię.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.