Sylwia Bomba pokazała przygotowania do świąt. Zdradziła, dlaczego tak wcześnie ubiera choinkę

Sylwia Bomba intensywnie przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Pokazała na Instagramie, jak wygląda jej przystrojone drzewko.

Sylwia Bomba przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Pokazała, jak udekorowała choinkę i zdradziła, co było powodem tak nagłej decyzji.

Sylwia Bomba pokazuje przygotowania do świąt

Sylwia Bomba intensywnie przygotowuje swój dom do świąt. Kilka dni temu pokazywała, jak razem z dwuletnią córką, Aliną piecze pierniczki. Podzieliła się z fanami przepisem, z kolei oni szybko zaczęli wykorzystywać rady celebrytki i wrzucali fotki swoich wypieków. Tym razem Bomba poszła o krok dalej i zaprezentowała fanom efekty przyozdobienia zielonego drzewka.

Sylwia BombaSylwia Bomba reaguje na "zarzuty" fanów. Pokazała zdjęcia sprzed metamorfozy

All I want for Christmas is youuuu. Dobrze widzicie - choinka już jest. W tym roku dużo wcześniej niż zwykle.

Okazuje się, że choinka pojawiła się w domu Bomby o wiele wcześniej, niż zazwyczaj. Powód jest prosty - obecny, trudny i specyficzny rok sprawił, że instagramerka chce skupić się na świętowaniu miłych i klimatycznych chwil jak najdłużej.

 
Tworzy radosny nastrój, którego potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek. W tym roku wszystkie chwyty dozwolone. Kto też już ma? - podpisała zdjęcie Bomba.

Sylwia pokazała, jak wyglądało jej drzewko w zeszłym roku - okazuje się, że i tym razem zdecydowała się na srebrne bombki i łańcuchy.

Rebel Wilson, Patryk Vega, AdeleVega i Kotońska zrzucili po 40 kilogramów, a Adele 45. Najbardziej zaskakuje Bomba

Święta u Sylwii BombyŚwięta u Sylwii Bomby instagram.com@sylwiabomba

Sylwia Bomba nie jest jedyną osobą ze świata show-biznesu, która zdecydowała się na wcześniejsze przygotowania do świąt. Ostatnio także Anna Lewandowska pokazała, że w jej domu już pojawiły się elementy związane z Bożym Narodzeniem.

Zobacz też: Sylwia Bomba zmieniła fryzurę. Teraz wygląda jak Kim Kardashian. "Niby ładnie, ale to nie ta Bomba"

Zobacz wideo Sylwia Bomba: Niektórzy hejterzy już mnie nudzą [Plotkersi Extra]