Vega i Kotońska zrzucili po 40 kilogramów, a Adele 45. Najbardziej zaskakuje Bomba. Jest nie do poznania!

Wiele gwiazd przechodzi spektakularne przemiany, a efektami odchudzania chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Zobaczcie najbardziej niesamowite metamorfozy. Oni pozbyli się zbędnych kilogramów.
Kelly Osbourne Kelly Osbourne East News/Kelly Osbourne - Instagram

Kelly Osbourne w 2009 i 2020 roku

Kelly Osbourne przeszła niesamowitą przemianę. Celebrytka podczas kwarantanny postanowiła wziąć się za siebie. Nauczyła się prawidłowo wykonywać ćwiczenia, zmieniła dietę, a w sierpniu przyznała się do operacji zmniejszenia żołądka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Córka lidera zespołu Black Sabbath, która schudła ponad 40 kg, nie przypomina siebie sprzed lat.

Patryk Vega w 2016 i 2020 roku Patryk Vega w 2016 i 2020 roku Kapif

Patryk Vega w 2016 i 2020 roku

Patryk Vega przez ponad osiem miesięcy intensywnie pracował nad sylwetką. Restrykcyjna dieta i wylewanie siódmych potów na siłowni okazały się kluczem do sukcesu. Reżyser schudł ponad 40 kg, a swoją przemianą chętnie chwali się na Instagramie.

Big Boy Big Boy Instagram/big_borkowski_boy

Mateusz Borkowski "Big Boy" w 2016 i 2020 roku

Metamorfoza Mateusza Borkowskiego z programu "Googlebox" naprawdę robi wrażenie. "Big Boy" zrzucił ponad 160 kilogramów! Borkowski przeszedł operację zmniejszenia żołądka i całkowicie zmienił sposób odżywiania. Swoją przemianę dokumentował na instagramowym profilu.

Agnieszka Kotońska Agnieszka Kotońska Instagram/Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska w 2017 i 2020 roku

Agnieszka Kotońska również może pochwalić się ogromnym sukcesem. Instagramerka znana z programu "Gogglebox" przez ostatnie trzy lata zrzuciła ponad 40 kg. W mediach chętnie prezentuje swoją odchudzoną sylwetkę, a fani doceniają jej determinację.

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Przeszła ogromną metamorfozę Sylwia Bomba pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Przeszła ogromną metamorfozę Instagram/Sylwia Bomba

Sylwia Bomba w 2004 i 2020 roku

Sylwia Bomba z "Goggleboxa" pozbyła się aż 20 kg. Swój imponujący wynik zawdzięcza diecie i intensywnym ćwiczeniom na siłowni. Niedawno pokazała na Instagramie swoje zdjęcie z liceum, które zestawiła z aktualną fotografią. Trzeba przyznać, że efekty są niesamowite.

Adele Adele East News/Instagram/adele

Adele w 2015 i 2020 roku

Metamorfoza Adele przez wiele miesięcy była tematem numer jeden w zagranicznych mediach. Pierwszy raz odmienioną wokalistkę zobaczyliśmy na słynnej już fotografii Kingi Rusin z imprezy u Beyonce. Gwiazda schudła dzięki diecie, ćwiczeniom oraz pracy nad własnymi przekonaniami. W tym ostatnim pomogła jej motywująca lektura.

Karolina Szostak Karolina Szostak Kapif

Karolina Szostak w 2015 i 2020 roku

Karolina Szostak kilka lat temu przeszła post dr Dąbrowskiej. Dieta pozwoliła jej zrzucić aż 30 kg. Dziennikarka przez sześć tygodni oczyszczała organizm, pijąc soki warzywne oraz jedząc ogórki i marchewki. Było warto.

Jessica Simpson Jessica Simpson East News/Instagram/Jessica Simpson

Jessica Simpson w 2014 i 2020 roku

Jessica Simpson skupiła się na aktywności fizycznej, dzięki czemu schudła ponad 45 kilogramów. Aktorka niedawno wcisnęła się w spodnie sprzed czternastu lat. Zdjęcie w starej kreacji, które wrzuciła na Instagram, zdobyło ponad 300 tyś. polubień.

Rebel Wilson Rebel Wilson East News/Instagram/Rebel Wilson

Rebel Wilson w 2016 i 2020 roku

Rebel Wilson, znana z takich produkcji jak "Oszustka" czy "Pitch Perfekt", unika cukru i fastfoodów, uprawia sport oraz regularnie chodzi na spacery. Na początku 2020 roku założyła się ze swoimi fanami na Instagramie, że schudnie do 75 kg. Efekty przemiany co jakiś czas prezentuje w Internecie.

Tomasz Sekielski Tomasz Sekielski Kapif/Instagram/Tomaszsekielski

Tomasz Sekielski w 2019 i 2020 roku

Metamorfoza Tomasza Sekielskiego robi wrażenie. Dziennikarz zrzucił ponad 70 kilogramów. W 2019 roku przeszedł operację zmniejszenia żołądka, a po zabiegu przeszedł na dietę. Jego metamorfozę śmiało można nazwać spektakularną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.