To nie Agnieszka Kaczorowska była pierwszą Bożenką z "Klanu". Co dziś robi i jak wygląda Olivia Sivelli? Rzuciła show-biznes

Jeśli jesteście fanami serialu "Klan" od samego początku to z pewnością pamiętacie, że to nie Agnieszka Kaczorowska była pierwotną Bożenką. Aktorka przejęła tę rolę po Olivii Sivelli. Jesteście ciekawi, czym dzisiaj zajmuje się dorosła już kobieta?
Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska KAPiF

Agnieszka Kaczorowska

"Klan" jest emitowany na antenie TVP od 1997 roku. Przez te wszystkie lata na naszych szklanych ekranach pojawiła się cała masa aktorów. Niektórzy z nich są jednak bohaterami produkcji od pierwszego odcinka.

Mogłoby się wydawać, że jedną z nich jest właśnie Agnieszka Kaczorowska, która w "Klanie" wciela się rolę Bożenki. Jednak na początku emisji serialu tę postać grała zupełnie inna aktorka. 

Olivia Sivelli Olivia Sivelli kadr z serialu 'Klan'

Pierwsza Bożenka

To właśnie Olivia Sivelli w pierwszych latach grała postać małej Bożenki Lubicz. Kilkulatka miała przed sobą bardzo trudne zadanie, bowiem odgrywała niekiedy ciężkie sceny w domu dziecka.

Olivia Sivelli, pierwsza Bożenka z 'Klanu' Olivia Sivelli, pierwsza Bożenka z 'Klanu' Facebook/olivia.sivelli / strona internetowa Olivii Sivelli

Olivia Sivelli

Kariera Olivii Sivelli rozwijała się w szybkim tempie. Rola z "Klanie" otworzyła przed nią wiele artystycznych możliwości. I tak mogliśmy oglądać ją w trzech sztukach Teatru Telewizji, a nawet kilku reklamach.

Olivia Sivelli, pierwsza Bożenka z 'Klanu' Olivia Sivelli, pierwsza Bożenka z 'Klanu' Facebook/olivia.sivelli / strona internetowa Olivii Sivelli

Olivia Sivelli

Olivia Sivelli próbowała swoich sił również jako fotomodelka. W sieci można trafić na wiele artystycznych sesji, w których brała udział.

Brała nawet udział w kilku pokazach mody. Brała nawet udział w kilku pokazach mody. Facebook/olivia.sivelli

Olivia Sivelli

Olivia ma na swoim koncie również udział w pokazach mody.

Olivia Sivelli, pierwsza Bożenka z 'Klanu' Olivia Sivelli, pierwsza Bożenka z 'Klanu' Facebook/olivia.sivelli

Olivia Sivelli

Młoda aktorka razem z rodzicami wyjechała z Polski. Studiowała w Liverpoolu, a później kontynuowała naukę w Londynie.

Olivia Sivelli Olivia Sivelli FB

Olivia Sivelli

Olivia w dalszym ciągu mieszka w Wielkiej Brytanii. Karierę aktorki i modelki zmieniła na pracę w pogotowiu ratunkowym. Nie ukrywa, że to właśnie ta dziedzina jest jest wielką pasją. Brawo!