Nikodem Rozbicki żegna Katarzynę Łaniewską. Czule wspomina pracę na planie "Kogla-mogla". Pokazał ich wspólne zdjęcie

Katarzyna Łaniewska nie żyje. Aktorkę na swoim InstaStories pożegnał Nikodem Rozbicki, który miał okazję współpracować z nią na planie dwóch części "Kogla-mogla". Pokazał ich wspólne zdjęcie.

Katarzyna Łaniewska nie żyje. Aktorka znana między innymi z serialu "Plebania" i filmów serii "Kogel-mogel" zmarła 7 grudnia w wieku 87 lat. Wpis upamiętniający aktorkę pojawił się między innymi na oficjalnym instagramowym profilu filmu „Kogel-mogel”. Internauci w komentarzach składali kondolencję i wspominali jej rolę matki Katarzyny Solskiej.

Nikodem Rozbicki wspomina Katarzynę Łaniewską

Pamięć Katarzyny Łaniewskiej uczcił także Nikodem Rozbicki, który w filmach "Kogel-mogel 3" i "Kogel-mogel 4" wcielał się w postać Marcina, wnuczka pani Solskiej, matki Kasi. Rozbicki zamieścił na InstaStories zdjęcie z Łaniewską, przy którym napisał:

Pani Katarzyna Łaniewska - moja filmowa babcia. Cudowna kobieta o wielkim sercu. Nasz film "Kogel-mogel 4" okazał się jej ostatnim filmem... Cieszę się, że miałem okazję z nią pracować. Niech spoczywa w pokoju.

Nikodem Rozbicki, Katarzyna ŁaniewskaNikodem Rozbicki, Katarzyna Łaniewska Instagram/nikodamn

Przypomnijmy, że premiera filmu "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" planowana jest na styczeń 2021 roku. W czwartej części kultowej komedii pojawi się Katarzyna Łaniewska.

Przypomnijmy - aktorka dwukrotnie wychodziła za mąż, a owocem jej pierwszego małżeństwa jest córka Agnieszka. Katarzyna Łaniewska aktywnie wspierała obóz rządzący, a także wierzyła w raport Antoniego Macierewicza dotyczący katastrofy smoleńskiej. Aktorka wcieliła się w postać Anny Walentynowicz w filmie "Smoleńsk" z 2016 roku. W 2011 roku została kandydatką do Senatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, a także często gościła na wiecach poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki udzielał nam wywiadu, a nagle podeszła do niego Ania Mucha i pocałowała go w usta!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.