Kizo powraca do Fame MMA. Fani wytypowali już przeciwnika. Kiedy odbędzie się 9. edycja gali?

Patryk Kizo Woziński wystąpi w Fame MMA 9? Jego najnowszy post nie pozostawia wątpliwości. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem, jednak internauci mają już swoje typy.

Patryk Kizo Woziński debiut w Fame MMA ma już za sobą. Raper nie wspomina jednak tego występu najlepiej - zmuszony był uznać wyższość Marcina "Mielonidasa" Makowskiego. Teraz Kizo będzie miał szansę po raz kolejny zmierzyć się w oktagonie. 

Zobacz wideo Co obiecała Karolina Agnieszce, jeśli wygra Fame MMA? [Koło Plotka Extra]

Karta walk na Fame MMA 9 jest ujawniana stopniowo. Wiadomo już, że o pas w kategorii 84 kg powalczą Jakub "Kubańczyk" Flas i Marcin Malczyński. Wszystko wskazuje na to, kolejnym zawodnikiem będzie raper znany jako Kizo. 

Kizo pojawi się na 9. gali Fame MMA

Swój poprzedni występ Kizo tłumaczył w następujący sposób:

Przepraszam, nie udało się. Może nie jest to zbyt dobre wytłumaczenie, ale nie przygotowałem się do tej gali, szczególnie parterowo, co chyba zauważyliście. Cztery tygodnie temu skręciłem kostkę i zerwałem torebkę stawową. Moje przygotowania to jedynie zabiegi, rehabilitacja oraz leżenie w domu, ale nie mogłem was zawieść i za wszelką cenę chciałem wyjść do tej walki – komentował po walce.

Teraz raper z pewnością będzie lepiej przygotowany. Na jego instagramowym profilu pojawiło się niedawno zdjęcie z szefami federacji - Rafałem Pasternakiem, Krzysztofem Rozparą i Wojciechem Golą.

No witam – czytamy w opisie.
 

W jednym z komentarzy wypowiedział się sam Wojtek Gola. 

Witam i pozdrawiam. Do zobaczenia - skomentował.

Raper uprzedzał wcześniej, że jeszcze zobaczymy go w oktagonie. Teraz nie mamy już wątpliwości, a najnowszy post Kizo śmiało możemy potraktować jako zapowiedź walki. Choć przeciwnik rapera nie jest jeszcze znany, w komentarzach pojawiły się liczne propozycje. Najwięcej osób stawia na walkę "Kizo vs Najman". 

Kiedy odbędzie się Fame MMA 9?

Na dziewiątą odsłonę gali Fame MMA będziemy musieli zaczekać do przyszłego roku. Fame MMA 9. odbędzie się najpewniej w lutym 2021 roku, jednak oficjalna data wydarzenia nie jest jeszcze znana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.