Partnerka Blonsky'ego na gali Fame MMA wyglądała jak Ariana Grande. Julia Kostera zaszalała z kreacją

Influencerka Julia Kostera dopingowała swojego partnera, który podczas gali Fame MMA zmierzył się z Marcinem Dubielem. Partnerka Blonsky'ego wyglądała jak Ariana Grande.

Sobotnia gala Fame MMA wzbudziła dużo kontrowersji. Daniel Martyniuk, który uwielbia komentować wydarzenia z show-biznesu, stwierdził nawet, że walka Marcina Najmana i Don Kasja była ustawiona. Z pewnością największym wydarzeniem wieczoru był sparing youtuberów: Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego. Na gali nie było publiczności, a partnerki śmiałków walczących w oktagonie dopingowały ich w hotelowym lobby. Pełen emocji wieczór udokumentowały na instagramowych profilach. 

Daniel Martyniuk, Marcin NajmanDaniel Martyniuk komentuje Fame MMA. Wyśmiewa walkę Najmana i Don Kasja

Fame MMA 8. Julia Kostera zaszalała z kreacją

Podczas gdy Dubiel i Blonsky walczyli o zwycięstwo, ich partnerki spędzały razem czas. Lexy Chaplin, związana z Marcinem Dubielem, zapozowała przed galą Fame MMA z Julią Kosterą. Dziewczyna Blonsky'ego włożyła na tę okazję tiulową sukienkę odsłaniającą ramiona, do której dobrała czarne kozaki z wysoką cholewką. Młoda influencerka przypominała nieco Arianę Grandę, która ma słabość do tiulowych sukienek o rozkloszowanych fasonach. Pudrową kreację Kostery zaprojektowała Oliwia Jankowska.

Zobacz wideo Co obiecała Karolina Agnieszce, jeśli wygra Fame MMA? [Koło Plotka Extra]

Panie nie wzięły przykładu ze swoich ukochanych i nie miały zamiaru ze sobą rywalizować:

Żałuję, że walczą akurat ze sobą. Kiedyś byli najlepszymi przyjaciółmi, a teraz? - żartowała Lexy na InstaStories.

Julia Kostera i Lexy ChaplinJulia Kostera i Lexy Chaplin Instagram/lexychaplin

Julia Kostera od 2015 roku prowadzi kanał na YouTubie, jednak to na TikToku cieszy się największą popularnością. Influencerka od pewnego czasu jest związana z Blonskym, którego często możemy zobaczyć w materiałach publikowanych w internecie.

Lil MastiLil Masti pokazała zakrwawioną twarz. "Raz ktos? dostaje wpierdziel, raz ty dostajesz"

Zobaczcie, w jakiej kreacji dopingowała ukochanego. Wyglądała jak prawdziwa gwiazda?