Kate Moss olśniewa na okładkach brytyjskiego "Vogue'a". Minęło 28 lat od jej debiutu na łamach magazynu. WOW

Kate Moss jest gwiazdą styczniowego "Vogue'a" w Wielkiej Brytanii. Modelka zachwyca urodą i sylwetką 28 lat po debiucie na okładce modowego czasopisma.

Kate Moss jako jedna z najpopularniejszych modelek na świecie może stale liczyć na nowe oferty pracy. Niedługo skończy 47 lat, nadal prężnie działa na rynku i z chęcią bierze udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Ostatnio pozowała dla brytyjskiego "Vogue'a", a efekty styczniowego wydania magazynu możemy podziwiać już teraz. Kate olśniewa!

Kate Moss na wakacjachKate Moss wypoczywa na Ibizie z młodszym partnerem, córką i papierosem

Zobacz wideo Tak trenują polskie modelki

Kate Moss gwiazdą styczniowego "Vogue'a" w Wielkiej Brytanii

W poniedziałek wieczorem sieć obiegły nowe zdjęcia brytyjskiej modelki - Kate Moss jest gwiazdą styczniowego "Vogue'a" na Wyspach. Fani będą mogli kupić aż dwa egzemplarze, ponieważ celebrytka stworzyła dwie okładki. Obie są świetne.

Lepiej niż kiedykolwiek - nosi tytuł styczniowe wydanie "biblii mody".

Modelka zaprezentowała trzy fotografie z sesji - na jednej pozuje z uniesioną ręką w czarnej sukience podkreślającą jej talię i dekolt, na drugiej jako paryżanka siedzi w dwuczęściowym komplecie odsłaniającym brzuch i w berecie na głowie, aż w końcu na trzeciej reklamuje zieloną sukienkę, formą do złudzenia przypominającą tą od Versace, w której po wybiegu szła niegdyś Jennifer Lopez.

 

Droga do kariery Moss jest bardzo ciekawa. Wszystko zaczęło się bowiem od wizyty rodziny Kate na lotnisku w Nowym Jorku w 1988 roku. Przyszła modelka wracała z bliskimi z wakacji, aż w pewnym momencie dostrzegła ją niejaka Sara Ducas ze "Storm Agency", która absolutnie zachwyciła się jej urodą. Był to przełomowy moment, ponieważ Moss została zaproszona na pierwsze sesje zdjęciowe, a efekty były zniewalające. Cztery lata później jako osiemnastolatka zadebiutowała na okładce "Vogue'a" i stała się jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Mimo - jak na modelkę - podeszłego wieku, nadal wiedzie prym i wzbudza zainteresowanie światowych fotografów.

Kate Moss i córka LilaCórka Kate Moss skończyła 18 lat. Modelka podarowała jej bardzo drogi prezent. Reakcja była bezcenna!

Gwiazda spełnia się również w roli matki - w 2002 urodziła córką Lily ze związku z dziennikarzem Jeffersonem Hackiem. Od dziewięciu lat jest żoną wokalisty The Kills, Jamiego Hince’a.