Pamiętacie tę kreację Jennifer Lopez? Po 20 latach artystka znów ją włożyła, ale w nieco innej wersji

Jennifer Lopez podczas piątkowego pokazu Versace zaskoczyła swoich fanów. Założyła sukienkę, którą miała na sobie po raz pierwszy 20 lat temu. Udowodniła, że się w ogóle nie starzeje.

Jennifer Lopez bez wątpienia jest jedną z tych gwiazd, której nie tyka czas. Choć w tym roku skończyła 50 lat, to wygląda tak, jak przed laty - a nawet jeszcze lepiej. W piątek na pokazie Versace przygotowała dla wszystkich niemałą niespodziankę. Przeszła po wybiegu w sukience, którą już kiedyś miała na sobie.

Jennifer Lopez założyła po 20 latach tę samą sukienkę

Chodzi o kreację, którą 20 lat temu miała na sobie po raz pierwszy w 2000 roku podczas gali rozdania nagród Grammy. Sukienka jest mocno wycięta i ma głęboki dekolt, który wyeksponował dekolt oraz płaski brzuch gwiazdy. Co więcej, przyczyniła się ona wtedy do usprawnienia wyszukiwania obrazów w Google!

W tamtym czasie ta suknia była najpopularniejszym wynikiem wyszukiwania, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Ale nie było pewnego sposobu, by dać użytkownikom dokładnie to, czego chcieli: J.Lo w tej sukience. Tak narodziło się Google Image Search (Wyszukiwarka obrazów Google) - wspominał po latach dyrektor generalny Google Eric Schmidt w artykule dla Project Syndicate.

Dom mody Versace postanowił wykorzystać potencjał tej kreacji i znalazła się ona w kolekcji Wiosna 2020. Została zaprezentowana podczas Tygodnia Mody w Milanie. Modelką była sama J.Lo. Model został jednak nieco zmodyfikowany i odsłaniał jeszcze więcej ciała. Piosenkarka bez wątpienia wyglądała przepięknie i bez wątpienia była największą gwiazdą pokazu.

 

Fani Lopez nie ukrywają, że są zachwyceni. Pod zdjęciami z jej wyjścia, jakie pojawiają się w sieci, zostawiają tysiące komentarzy, w których komplementują swoją idolkę. I nie ma się co dziwić!

Jennifer Lopez skończyła 50 lat. Dostała wyjątkowy prezent:

Zobacz wideo

AW