Małgorzata Rozenek odpoczywa w ekskluzywnej rezydencji i przeżywa ząbkowanie Henia. Towarzyszy jej inna gwiazda TVN-u

Sielski pobyt Małgorzaty Rozenek w luksusowej rezydencji przerwało ząbkowanie Henia. Nieoczekiwanie celebrytka spotkała też koleżankę ze stacji telewizyjnej.

Ząbkowanie malucha to trudny czas zarówno dla dziecka, jak i mamy. Ból, płacz i nieprzespane noce dostajemy w pakiecie z wychodzącymi mleczakami. Małgorzata Rozenek od kilku dni przebywa z rodziną w uroczym zakątku "Weranda Home" nieopodal Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Pech chciał, że ząbkowanie Henia rozpoczęło się w trakcie rodzinnego wyjazdu.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Magda odnalazła miłość poza programem. "Czuję, że to jest ten"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

Henio ząbkuje a Małgorzata Rozenek zarywa noc

Niestety, terminu wychodzących ząbków nie da się przewidzieć. Za małym Henrykiem i Małgosią niespokojna noc. Łatwo nie było, a w nieprzespanej nocy trudno szukać pozytywów. Maluch na szczęście miał stałą opiekę i to najlepszą z możliwych.

Ząbkowanie nie jest przyjemne, ale w ramionach mamy staje się znośne. Prawie nic nie spaliśmy tej nocy. Henio ma żal do losu i świata za te ząbki, i tylko mama może ten żal ukoić. Chociaż starsi bracia też dają radę. Mądrzy ludzie mówią, że do wychowania jednego dziecka potrzeba całej wioski. Po dzisiejszej nocy podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami, ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy - komentuje na Instagramie Rozenek.
 

Zawsze jest raźniej i łatwiej przetrwać takie sytuacje, gdy możemy je przegadać z innymi mamami, które doskonale potrafią wyobrazić sobie, jak taka noc z ząbkującym dzieckiem wygląda. Małgosia miała szczęście trafić na koleżankę z TVN-u, która kilka lat temu sama miała podobne problemy. O kim mowa?

Adam Małysz i Karolina MałyszAdam Małysz podzielił się szczęśliwą nowiną. Już niedługo jego córka stanie na ślubnym kobiercu. "Będzie ślub"

Małgorzata Rozenek spotkała Klaudię El Dursi

W to samo miejsce postanowiła przyjechać była uczestniczka jednej z poprzednich edycji "Top Model",  czyli Klaudia El Dursi. Prowadząca program "Hotel Paradise" sama jest mamą dwóch synów, dlatego z pewnością rozumie, jakim uporczywym problemem może być ząbkowanie.

Rozenek i Klaudia El Dursi spotkały się na wyjeździeRozenek i Klaudia El Dursi spotkały się na wyjeździe Małgorzata Rozenek - InstaStories

Obie panie mają wiele wspólnych tematów. Wychowanie chłopców nie należy do łatwych zadań, a mamy często muszą wykazać się ogromną stanowczością. Jak widać, zbieg okoliczności pozwolił na przyjemne rozmowy i mile spędzony wspólny wieczór.