"M jak miłość". Joanna Sydor nie ma pracy i szuka jej na Facebooku. "Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz"

"M jak miłość". Aktorka Joanna Sydor znalazła się w trudnej sytuacji. Wyjścia z niej postanowiła poszukać za pomocą mediów społecznościowych.

Joanna Sydor, znana m.in. z serialu "M jak miłość", szuka pracy za pomocą Facebooka. Aktorka nie zamierza się załamywać i wzięła sprawy w swoje ręce. Podobnie postąpiła znana na polskiej scenie wokalistka Marika, która przełamała wstyd i również rozpoczęła publiczne poszukiwanie pracy.

Zobacz wideo "M jak Miłość". Weronika Rosati zabrała córkę na plan

Nie jest tajemnicą, że panująca w Polsce i na świecie sytuacja związana z koronawirusem mocno uderzyła w artystów. Ze względu na obostrzenia wielu z nich pozostało bez pracy, a niektórzy nawet bez środków do życia. Sposobów na radzenie sobie z zaistniałym problemem nie brakuje - niektórzy się przebranżawiają, inni opowiadają o trudnościach w mediach społecznościowych, jeszcze inni wykorzystują je do szukania nowych zajęć. Do grona tych ostatnich dołączyła Joanna Sydor.

"M jak miłość". Joanna Sydor szuka pracy

Zamiast czekać, aż praca sama przyjdzie, Joanna Sydor postanowiła poszukać jej na własną rękę za pomocą Facebooka. Na swoim profilu opublikowała ogłoszenie w sprawie pracy. Jak napisała, będzie wdzięczna za każdą okazaną pomoc. 

Szukam pracy i piszę zupełnie serio, i poważnie. Może ktoś z was, kochani, ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja póki co nie mam zupełnie nic – wyznała aktorka.

45-latka postanowiła, że nie będzie ograniczać się jedynie do branży, w której dotychczas się obracała. Joanna sprawdzi się także jako projektantka wnętrz. 

Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz – dodała Sydor

Przypomnijmy, że aktorka nie tylko ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Joanna Sydor ma za sobą także studia na wydziale architektury na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.