Anna Mucha wspomina swój debiut w "M jak miłość". 17 lat temu miała zupełnie inną fryzurę. Pokazała archiwalne zdjęcia

Anna Mucha zadebiutowała w "M jak miłość" w 2003 roku. Pamiętacie, jak wtedy wyglądała?

Serial "M jak miłość" od ponad 20 lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Nic dziwnego, że telenowela o Mostowiakach przez wielu jest już uważana za kultową. Na przestrzeni lat w scenariuszu zaszło wiele zmian i na dobrą sprawę większość postaci z początków serialu nie pojawia się już na ekranie. Wyjątkiem jest między innymi grana przez Annę Muchę Madzia Marszałek. Ostatnio aktorka wyjawiła, że świętowała ważną rocznicę w swoim życiu zawodowym.

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik

Anna Mucha świętuje rocznicę debiutu w "M jak miłość"

Anna Mucha dołączyła do obsady "M jak miłość" 17 lat temu. Była wówczas młodziutką aktorką z pierwszymi sukcesami na koncie, jednak to dopiero rola Madzi Marszałek pozwoliła jej zaistnieć w show-biznesie. Gwiazda Muchy świeci jasno do dziś. Co prawda w latach 2009 - 2011 Mucha rzadziej pojawiała się w serialu, ale od kilku lat znów jest jedną z głównych postaci. "M jak miłość" zdecydowanie zajmuje ważne miejsce w jej sercu. Świadczy o tym chociażby ostatni post na instagramowym profilu.

Anna MuchaAnna Mucha odwiedziła fryzjera gwiazd. Po metamorfozie jest porównywana do Jennifer Lopez

A czy Wy wiecie, że dokładnie 25.11.2003, czyli... Och! Tylko chwilę temu! Jakby to było wczoraj, zadebiutowałam w @mjakmilosc.official. Do dziś pamiętam swój pierwszy dzień zdjęciowy! @katarzynacichopek pamiętasz? To początek pięknej przygody i przyjaźni. Dziękuję - czytamy.
 

Do okolicznościowego wpisu Anna Mucha dodała zdjęcia z pierwszego odcinka z jej udziałem w "M jak miłość". Aktorka miała wtedy krótką fryzurę.

Oglądam Madzię Marszałek od samego początku.
Pamiętam. Pięknie pani dojrzewa - piszą fani pod postem.

Anna MuchaAnna Mucha przeszła metamorfozę do nowej roli. Ma ciemną burzę loków na głowie i kolczyk w nosie

Pamiętacie ją taką?

Więcej o: