Konflikt u Pawlickich. Przyczyną są odmienne poglądy. "Mój brat stanął po stronie lewackich niszczycieli życia"

Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Niestety, w porzekadle jest dużo prawdy. Zwłaszcza jeśli zaczynamy rozmawiać z bliskimi o odmiennych poglądach, o czym przekonał się na własnej skórze Antoni Pawlicki.

Niedawno Antoni Pawlicki brał udział w obywatelskim zatrzymaniu furgonetki pro-birth, którą zauważył na zatłoczonym skrzyżowaniu. Akcja aktora nie przeszła uwadze Jana Pawlickiego, który postanowił skomentować całe zajście. Panowie wyznają inne poglądy i wartości, co niestety najwyraźniej uderza w ich relacje.

Tymon TymańskiTymon Tymański dokonał coming outu. Jest jak "Lou Reed, Fryderyk Chopin i Dawid Bowie" - biseksualny

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Antoni Pawlicki wstrzymuje furgonetkę, a starszy brat wytyka mu brak patriotyzmu

Kierujący samochodem aktor zauważył jedną z furgonetek, które promują założenia organizacji pro-life. Można na nich zauważyć drastyczne zdjęcia martwych płodów albo homofobiczne hasła. Antoni nie mógł przejść obok sprawy obojętnie i wykorzystał okazję.

Postanowiłem zatrzymać się na środku drogi w Warszawie, ponieważ zobaczyłem tę szatańską ciężarówkę, finansowaną przez Ordo Iuris, czyli zagraniczną sektę międzynarodową, neokatolicką, która znowu jeździ po Polsce, po Warszawie i rozwozi te szatańskie teorie różne - miał powiedzieć na zamieszczonym w sieci nagraniu Pawlicki.

Agata MłynarskaAgata Młynarska ma za sobą ciężką infekcję: Jeszcze rzut autoimmunologiczny, cały czas dochodzę do siebie

Jego zachowanie oraz wypowiedzi nie spodobały się bratu Antoniego, Janowi Pawlickiemu, który swego czasu zajmował stanowisko dyrektora programu TVP1. Całe zajście skomentował na Twitterze.

Nie jesteśmy jedyną w Polsce rodziną podzieloną przez poglądy polityczne i wyznawane wartości. Mogę jedynie wyrazić żal, że mój brat stanął po stronie lewackich niszczycieli życia, tradycji i patriotyzmu - napisał Jan Pawlicki.

Niestety, skrajne poglądy trudno jest pogodzić. Szkoda, że wyznawane wartości sprawiają, że między bliskimi osobami wytwarza się dystans i wzajemna niechęć.