Emil Stępień skomentował znajomość Dody z amerykańskim muzykiem. Rozwiał wszelkie wątpliwości

Doda spędza czas w Turcji z koleżanką i tajemniczym amerykańskim muzykiem, który sugeruje, że zaręczył się z wokalistką. Do rewelacji odniósł się sam mąż piosenkarki, Emil Stępień.

Doda ostatnio miała ręce pełne roboty. Pracowała na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju", a po zakończonych zdjęciach wybrała się na urlop do Turcji. Na wakacjach towarzyszy jej koleżanka, a także amerykański muzyk w długich blond włosach. Max Hodges przyznał pod jednym ze swoich instagramowych zdjęć, na którym widać kobietę podobną do Dody, że zaręczył się ze swoją ukochaną.

Doda, Max HodgesAmerykański muzyk do Dody: Kocham Cię. Znają się od roku

Emil Stępień skomentował znajomość Dody z Maxem Hodgesem

Informacja na razie nie została skomentowana przez piosenkarkę, jednak głos w sprawie zabrał już jej mąż, z którym stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Emil Stępień w rozmowie z "Faktem" przyznał, że fani wokalistki mogą spać spokojnie:

Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem – czytamy na łamach tabloidu.
Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Zobacz też: Doda zabrała głos ws. Funduszu Wsparcia Kultury. Sama nie ubiegała się o dotacje, ale stanęła w obronie artystów

Z instagramowego profilu Maxa Hudgensa wynika, że mężczyzna spędza czas w Stambule razem z Dodą. W sieci pojawiły się m.in. ich zdjęcia wykonane na tym samym tarasie. Amerykanin i polska wokalistka znają się już od ponad roku, a ich pierwsze wspólne fotki, zrobione w Londynie, pojawiły się w mediach społecznościowych już ponad rok temu.

Doda i Max HodgesNa Instagramie Doda szykuje mu jedzenie. Kim jest Max Hodges? To znana osobowość telewizyjna i podróżnik

Max Hodges w młodości przeprowadził się do Los Angeles, gdzie został asystentem w programie "Ellen DeGeneres Show", a później pracował także w portalu plotkarskim TMZ. Mężczyzna uwielbia podróże, surfing, a jego znakiem rozpoznawczym są długie blond włosy.

Zobacz też: Doda pokazała mem z Małgorzatą Rozenek. Obrazek nawiązuje do ich karier filmowych. Gosia nie będzie zadowolona