Emil Stępień skomentował znajomość Dody z amerykańskim muzykiem. Rozwiał wszelkie wątpliwości

Doda spędza czas w Turcji z koleżanką i tajemniczym amerykańskim muzykiem, który sugeruje, że zaręczył się z wokalistką. Do rewelacji odniósł się sam mąż piosenkarki, Emil Stępień.

Doda ostatnio miała ręce pełne roboty. Pracowała na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju", a po zakończonych zdjęciach wybrała się na urlop do Turcji. Na wakacjach towarzyszy jej koleżanka, a także amerykański muzyk w długich blond włosach. Max Hodges przyznał pod jednym ze swoich instagramowych zdjęć, na którym widać kobietę podobną do Dody, że zaręczył się ze swoją ukochaną.

Emil Stępień skomentował znajomość Dody z Maxem Hodgesem

Informacja na razie nie została skomentowana przez piosenkarkę, jednak głos w sprawie zabrał już jej mąż, z którym stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Emil Stępień w rozmowie z "Faktem" przyznał, że fani wokalistki mogą spać spokojnie:

Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem – czytamy na łamach tabloidu.
Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Zobacz też: Doda zabrała głos ws. Funduszu Wsparcia Kultury. Sama nie ubiegała się o dotacje, ale stanęła w obronie artystów

Z instagramowego profilu Maxa Hudgensa wynika, że mężczyzna spędza czas w Stambule razem z Dodą. W sieci pojawiły się m.in. ich zdjęcia wykonane na tym samym tarasie. Amerykanin i polska wokalistka znają się już od ponad roku, a ich pierwsze wspólne fotki, zrobione w Londynie, pojawiły się w mediach społecznościowych już ponad rok temu.

Max Hodges w młodości przeprowadził się do Los Angeles, gdzie został asystentem w programie "Ellen DeGeneres Show", a później pracował także w portalu plotkarskim TMZ. Mężczyzna uwielbia podróże, surfing, a jego znakiem rozpoznawczym są długie blond włosy.

Zobacz też: Doda pokazała mem z Małgorzatą Rozenek. Obrazek nawiązuje do ich karier filmowych. Gosia nie będzie zadowolona

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.