Syn Krzysztofa Ibisza kończy 20 lat. Anna Zejdler wrzuciła do sieci mnóstwo zdjęć Maksa. Komentuje Kinga Rusin

Anna Zejdler opublikowała na Instagramie zdjęcia dwudziestoletniego syna. Internautki zachwycone. Post skomentowała nawet Kinga Rusin.

Dzieci polskich gwiazd wzbudzają niebywałe zainteresowanie mediów i internautów. Wiele znanych osób zdaje sobie z tego sprawę, dlatego chętnie publikuje w sieci fotografie z pociechami. Do takich należy m.in. Anna Zejdler, która złożyła synowi publiczne życzenia. Dwudziestoletni syn dziennikarki i Krzysztofa Ibisza z pewnością nie narzeka na brak adoracji ze strony płci pięknej. Fani Anny są nim zachwycone!

Krzysztof Ibisz, Maksymilian IbiszKrzysztof Ibisz "zdobywa Berlin" ze starszym synem podczas wyjazdu. "Ale Panu syn wyrósł"

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Maksymilian Ibisz skończył 20 lat. Anna Zejdler pokazała jego zdjęcia

Anna Zejdler i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przez sześć lat (1998-2004). Dwa lata po ślubie na świat przyszedł ich syn. W miniony piątek Maks skończył 20 lat, a z okazji urodzin dumna mama pochwaliła się w sieci jego zdjęciami. Wyznała przy okazji, że jako młoda kobieta nigdy nie myślała jak większość jej koleżanek - zamiast imprez i kariery wolała założyć rodzinę.

Podczas studiów, kiedy większość koleżanek myślała o robieniu zawodowej kariery, dalekich podróżach albo imprezowaniu do białego rana, ja raczej marzyłam o ciąży, karmieniu piersią i spacerach z wózkiem po parku. Chciałam dorosłe życie zacząć od tego, co było dla mnie najważniejsze, dlatego 6 listopada 2000 roku, kilka miesięcy po obronie pracy magisterskiej, w poniedziałkowy mroźny poranek zostałam matką. Szczęście moje było tym większe, że wcześniejszą nieudaną ciążę, wybitna profesor ginekolog-położnik skomentowała słowami: Nie wiem, czy w ogóle będzie pani kiedyś miała dzieci. No cóż. Mam! Jedno z nich, Maksymilian, kończy dzisiaj 20 lat. Jestem dumna, że udało mi się wychować syna na faceta z zasadami. Mam nadzieję, że życie będzie go rozpieszczać „na maksa”! Wiem, że i tak nie przewróci mu się w głowie!
 

Pod postem pojawiło się wiele pięknych komentarzy.

Bardzo przystojny młody człowiek i bardzo podobny do mamy. Wszystkiego najlepszego!
Cała mama. Sto la, przystojniaku.

Swoje trzy grosze dorzuciła nawet Kinga Rusin.

To zdjęcie z Włoch jakieś znajome. 100 lat, Maks! Niech Ci się życie układa po Twojej myśli! - napisała dziennikarka.

My przyłączamy się do życzeń.