Andrzej Grabowski nie może narzekać na kryzys i brak pracy. Za jeden dzień na planie może kupić mieszkanie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Andrzej Grabowski wystąpił w reklamie Play i zarobił za nią ogromne pieniądze. "Jego marka jest wysoko wyceniana" - powiedział w rozmowie z "Plotkiem" jeden z przedstawicieli branży reklamowej.

Andrzej Grabowski jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich aktorów. Widzowie uwielbiają go za rolę Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich", a także doceniają jego przepełnione humorem jurorskie komentarze w "Tańcu z gwiazdami". Aktor rzadko pojawia się na ściankach i niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jedynie, że Grabowski po rozwodzie z żoną związał się z o kilkanaście lat młodszą partnerką.

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura

Zobacz też: Andrzej Grabowski znów zakochany. Miłość do młodszej o 30 lat partnerki bardzo go zmieniła. "Znów wstąpiło w niego życie"

Andrzej Grabowski za jeden dzień zdjęciowy reklamy "Play" zarobił 180 tys. złotych

Lata dobrze prowadzonej kariery zapewniły artyście stabilną pozycję w show-biznesie, dzięki której może odcinać kupony od sławy. Andrzej Grabowski wystąpił niedawno w nowym spocie Play, reklamującym nową ofertę dla firm. Okazuje się, że aktor mógł liczyć na horrendalne wynagrodzenie. Grabowski za jeden dzień zdjęciowy otrzymał aż 180 tysięcy złotych, co jest ogromną stawką, szczególnie w czasie pandemii koronawirusa. Jak podaje informator "Plotka", aktor i juror "Tańca z gwiazdami" to postać godna zaufania i pożądana przez reklamodawców:

Pan Andrzej Grabowski jest ceniony przez branżę reklamową, bo z jednej strony ma opinię wybitnego aktora, grającego w filmach fabularnych u najlepszych reżyserów. Z drugiej zaś, cieszy się dużą rozpoznawalnością dzięki roli Ferdka Kiepskiego i udziałowi w komercyjnych programach jak "Taniec z gwiazdami". Poza tym jego nazwisko nie jest zużyte w reklamach, bo aktor nie przyjmuje wielu propozycji. To wszystko sprawia, ze jego marka jest wysoko wyceniana - zdradził w rozmowie z "Plotkiem" jeden z przedstawicieli branży reklamowej.

Aktor pojawił się już we wcześniejszej reklamie sieci, w której wystąpił razem z Kubą Wojewódzkim. Spot pojawił się w internecie i telewizji w marcu 2020 roku.

Zobacz też: Andrzej Grabowski szczerze o swoim życiu uczuciowym. "Mnie się to nie udało". Gorzko wspomina dwa rozwody

Przypomnijmy, że pod koniec września w mediach pojawiły się informacje o możliwości sprzedaży operatora Play. Jak podała agencja Reuters, sieć otrzymała wstępną propozycję kupna wszystkich jej akcji przez francuską firmę telekomunikacyjną Iliad. Play wydał oficjalny komunikat, z którego wynika, że spółka przyjęła ofertę. Łączny jej kapitał został wyceniony na 2,2 mld euro.

Zobacz też: Andrzej Grabowski wydał oświadczenie ws. relacji z byłą żoną. "Przelałem na jej konto 1 milion 250 tys. zł"

W reklamach telefonii Play pojawiło się dotąd mnóstwo gwiazd i celebrytów, między innymi Kuba Wojewódzki, Jarosław Bieniuk z dziećmi, na czele z Oliwią Bieniuk, oraz Barbara Kurdej-Szatan, która od lat wciela się w postać "blondynki Playa".

Sprawdź modną odzież dla mężczyzn tylko na Avanti24.pl!