Andrzej Grabowski znów zakochany. Miłość do młodszej o 30 lat partnerki bardzo go zmieniła. "Znów wstąpiło w niego życie"

Andrzej Grabowski znów jest zakochany. "Rewia", która powołuje się na informatorów, donosi, że uczucie bardzo zmieniło aktora.

Andrzej Grabowski dwa razy stanął na ślubnym kobiercu. Żadne z małżeństw 67-latka nie przetrwało próby czasu. Teraz jednak aktor znów ma szansę na szczęście. Okazuje się bowiem, że artysta znany m.in. z roli Ferdka Kiepskiego, jest zakochany, a uczucie bardzo wpłynęło na to, jakim stał się człowiekiem.

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura

Andrzej Grabowski zakochany

Kim jest wybranka Andrzeja Grabowskiego? Na razie nie wiadomo o niej wiele. Sam aktor jest bowiem bardzo skryty i dba o prywatność swoją i swoich bliskich. Jak donoszą media, wybranką Grabowskiego ma być 30 lat młodsza od niego kobieta "związana z branżą filmową i telewizyjną" (więcej na ten temat TUTAJ). Podobno Grabowski przedstawił ją swoim córkom, a te zaakceptowały 37-latkę.

"Rewia" donosi też, że ukochana Grabowskiego często pojawia się w jego domu. Według tabloidu ta miłość bardzo zmieniła aktora. I jest zmiana na lepsze. 

 Do tej pory [córki - przy. red ] bardzo martwiły się o ojca. Był smutny, zamyślony, nic go już nie cieszyło. Rozchmurzał się tylko wtedy, kiedy go odwiedzały. A dzisiaj znów wstąpiło w niego życie. Ma plany i marzenia - czytamy w "Rewii". 

Myślicie, że odmieniony Andrzej Grabowski niebawem przestanie ukrywać ukochaną i pojawi się z nią na jednej z show-biznesowych imprez? Mamy nadzieję, że tak właśnie się stanie, chociaż zdajemy sobie sprawę, że aktor nie przepada za ściankami i nie często pozuje na ich tle. 

Andrzej Grabowski i jego poprzednie związki 

Andrzej Grabowski był mężem Anny Tomaszewskiej. Owocem małżeństwa z aktorką są dwie córki: 37-letnia Zuzanna i 29-letnia Katarzyna. Grabowski ponownie ożenił się w 2009 roku. Tym razem jego wybranką była charakteryzatora filmowa, Anita Kruszewska. Ich małżeństwo trwało siedem lat i zakończyło się bardzo głośnym procesem. Po rozwodzie z Kruszewską aktor wydał oświadczanie, o którym mówiła cała Polska. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.