Andrzej Grabowski wydał oświadczenie ws. relacji z byłą żoną. "Przelałem na jej konto 1 milion 250 tys. zł"

Andrzej Grabowski przerwał milczenie i po raz pierwszy opowiedział o rozpadzie swojego drugiego małżeństwa. Aktor wydał oficjalne oświadczenie, w którym ujawnił szczegóły rozwodu.

Andrzej Grabowski rozwiódł się w lutym. Jednak już kilka miesięcy wcześniej media rozpisywały się na temat kryzysu w związku aktora z Anitą Kruszewską. Przy okazji tej sprawy, dziennikarze nie przedstawiali gwiazdora w najlepszym świetle. Wszystko za sprawą żony, która ogłosiła, że Andrzej Grabowski nie otoczył jej opieką, kiedy tego potrzebowała.

Andrzej Grabowski rozlicza się z przeszłością

Aktor postanowił rozliczyć się z przeszłością i po raz pierwszy skomentował rozpad swojego małżeństwa na łamach tygodnika "Twoje Imperium". Andrzej Grabowski wydał oficjalnie oświadczenie, w którym zdradził szczegóły rozwodu.

Dowiadujemy się z niego, że aktor pomagał żonie w chorobie.

Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką. Odwiedzałem ją w szpitalu, towarzyszyłem jej, gdy miała robione badania, gotowałem dla niej posiłki.

Andrzej Grabowski pisze w oświadczeniu, że wspierał żonę także finansowo.

Nie jest prawdą, że zostawiłem ją bez pomocy finansowej. Do kwietnia 2017 r. nie płaciłem jej 1600 złotych miesięcznie, jak pisano, lecz przelewałem na jej konto 6 tysięcy złotych. Opłacałem też ZUS i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz telefony żony i jej córki, co dawało miesięcznie kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Potem zmniejszyłem te wpłaty, a w listopadzie, kiedy sąd stwierdził rozdzielność majątkową, przestałem płacić. ZUS opłacałem żonie do lutego 2018 r.

Andrzej Grabowski wydał oświadczenie na temat rozwodu

Aktor ujawnił też, jak wyglądał podział majątku.

Nie jest prawdą, że w związku z podziałem majątku oferowałem jej kwotę 30 tysięcy złotych. Moja pierwsza polubowna propozycja to 800 tysięcy złotych. W sądzie, co jest w protokole rozprawy, proponowałem 900 tysięcy złotych. Ostatecznie tytułem podziału majątku przelałem na konto byłej żony 1 milion 250 tys. złotych. Nie miałem takiej kwoty w gotówce - pożyczyłem pieniądze i sprzedałem, co mogłem.

W wywiadzie Andrzej Grabowski zdementował też plotki na temat nowej partnerki. Jak się okazuje, u boku aktora nie zagościła nowa kobieta. Jakby tego było mało, artysta przyznał, że jest trudny we współżyciu, bo ma swoje przyzwyczajenia i swój świat, które, jak twierdzi, są czasem egoistyczne.

Andrzej Grabowski - jego relacje z byłą żoną

Andrzej Grabowski zdradził, że obecnie nie ma kontaktu z byłą żoną i nie zamierza o niego zabiegać.

Nie wiem, gdzie jest, co robi. Nie interesuję się - wyznał.

Na wspomnienie dziennikarki o tym, że Anita Kruszewska pochwaliła się już w mediach społecznościowych zdjęciem z pewnym mężczyzną, aktor odpowiedział krótko:

Naprawdę bardzo się z tego cieszę. Życzę jej powodzenia.

Andrzej Grabowski i jego życie prywatne

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska byli małżeństwem od czerwca 2009 roku. Wcześniej artysta był mężem aktorki, Anny Tomaszewskiej, z którą ma dwie córki - Zuzannę i Katarzynę.

Myślicie, że oświadczenie Andrzeja Grabowskiego uciszy wszelkie spekulacje i zamknie tę sprawę raz na zawsze?

KS

Andrzej Grabowski wydał oświadczenie na temat byłej żonyAndrzej Grabowski wydał oświadczenie na temat byłej żony fot.Twoje Imperium

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.