Andrzej Grabowski znów zakochany! Jego partnerka ma być młodsza o 30 lat. Jest "związana z branżą filmową i telewizyjną"

Czyżby Andrzej Grabowski znalazł nową miłość? Wszystko na to wskazuje! Kim jest wybranka aktora?

Andrzej Grabowski był już dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą miłością była Anna Tomaszewska, z którą ma dwójkę dzieci - 37-letnią Zuzannę i 29-letnią Katarzynę. Para postanowiła jednak się rozstać, a aktor ponownie stanął na ślubnym kobiercu w 2009 roku. Związał się wtedy z charakteryzatorką filmową, Anitą Kruszewską. Ich małżeństwo zakończyło się siedem lat później bardzo głośnym procesem.

Grabowski przez bardzo długi czas unikał wypowiedzi na temat rozwodu, lecz w końcu postanowił wydać oświadczenie. Można w nim przeczytać, że związek zakończył się na kilka miesięcy przed pobytem byłej już żony w szpitalu.

Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką. Odwiedzałem ją w szpitalu, towarzyszyłem jej, gdy miała robione badania, gotowałem dla niej posiłki.

Całość oświadczenia możecie przeczytać TUTAJ.

Zobacz wideo Andrzej Grabowski mówi autocenzurze:

Andrzej Grabowski znowu zakochany

Według tygodnika "Na Żywo" Andrzej Grabowski znalazł nową miłość! Jego wybranką ma być o 30 lat młodsza kobieta "związana z branżą filmową i telewizyjną". Sam aktor jeszcze nie odnosi się do tych rewelacji, ale mamy nadzieję, że coś rzeczywiście jest na rzeczy. W końcu w wywiadzie dla "Gali" zdradził, że nie najlepiej znosi samotność.

Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało - mówił wtedy.

Myślicie, że niedługo pokażą się razem publicznie?

Poznaj najnowszą kolekcję odzieży męskiej tylko na Avanti24.pl!

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.