Popularny raper oskarżony o molestowanie 13-letniej dziewczyny. Wraca sprawa sprzed lat. 6ix9ine był już skazany

6ix9ine stanie przed sądem. Raper musi kolejny raz zmierzyć się z zarzutami molestowania seksualnego. Tym razem z prywatnego oskarżenia.

Daniel Hernandez, znany jako 6ix9ine, zasłynął sowimi kontrowersyjnymi tekstami i szybko stał się idolem nastolatek. Prawdziwym przełomem w karierze rapera okazał się rok 2017 rok, kiedy to zaczął regularnie publikować posty na Instagramie. 24-latek znany jest nie tylko ze swojej muzyki, ale także z kryminalnej przeszłości

Zobacz też: Siostra Mariah Carey była molestowana w dzieciństwie? Jej matka miała ją zmuszać do czynności seksualnych podczas satanistycznych spotkań

Jakiś czas temu 6ix9ine został oskarżony z urzędu za molestowanie 13-latki, którego miał dopuścić się na imprezie w 2015 roku. Raper został skazany na cztery lata pozbawienia wolności w zawieszeniu. Internauci przypięli do niego łatkę pedofila, a raper uparcie twierdził, że nie był świadomy nawet wieku dziewczynki. Ostatecznie przyznał się do nagrania filmiku z dziewczyną:

Miałem wtedy 18 lat. Czy jestem 40-letnim typem w stylu Jeffreya Epsteina? - pytał.

Po pięciu latach od tamtego wydarzenia sprawa molestowania, którego miał dopuścić się 6ix9ine, kolejny raz wróciła na tapetę. Portal TMZ dotarł do sądowych dokumentów, z których wynika, że dziś 18-letnia kobieta wniosła prywatne oskarżenie przeciwko raperowi i jego koledze. Mężczyźni mieli nagrać trzy erotyczne filmiki z jej udziałem. Wówczas 13-letnia ofiara była odurzona alkoholem oraz narkotykami. Z akt wynika, że 6ix9ine nie uprawiał z nią seksu, a w pozwie wniesionym przez poszkodowaną mowa jedynie o siedzeniu na kolanach mężczyzny w samej bieliźnie oraz o klepaniu w pośladki. Kobieta twierdzi, że  kolega rapera, Tay Milly, uprawiał z nią seks oralny.

Zobacz też: Znany raper omal nie stracił życia we własnym domu. Jego ręka utknęła w poręczy od schodów. Pokazał nagranie ze szpitala

Zobacz wideo Amerykański raper Tekashi69 pokazał nagranie ze szpitala. Trafił tam po tym, gdy jego ręka zaklinowała się w poręczy schodów

6ix9ine oskarżony o molestowanie. Wróciła sprawa wykorzystania 13-latki. Fani reagują

Kontrowersyjne informacje odbiły się w Internecie szerokim echem. Raper od dłuższego czasu nie jest aktywny w social mediach, co zaniepokoiło jego 24 milionową społeczność fanów na Instagramie:

Jesteś aresztowany?
Social media to miejsce lepsze bez ciebie.
Dodaj coś, człowieku – czytamy pod ostatnim postem dodanym przez 6ix9ine, 11 września.

Głos w sprawie zabrał już prawnik rapera, który przyznał, że jego klient będzie zawzięcie bronił swojego dobrego imienia i jak na razie pozew, o którym mówił TMZ, do niego nie dotarł. Prawnik Lance Lazzaro zaznaczył także, że w momencie, gdy doszło do feralnego zdarzenia, raper był lokalnym artystą z biednej rodziny. Kobieta zdecydowała się wnieść oskarżenie dopiero, gdy 24-latek dorobił się fortuny.

 

Zobacz też: Ellen DeGeneres znęcała się nad jedenastoletnim chłopcem. "Nazywała mnie grubym i głupim". Wyznanie ofiary pogrąży dziennikarkę?

Kontrowersyjny idol nastolatek ma już pokaźnych rozmiarów kartotekę. W listopadzie 2018 roku trafił do więzienia za współpracę z gangiem. Postawiono mu zarzut nielegalnego posiadania broni, wymuszeń i handlu narkotykami. Groziło mu dożywocie, jednak zastosowano łagodniejszy wymiar kary, ponieważ raper zdecydował się na współpracę z policją i wydał swoich kolegów z przestępczej grupy. 6ix9ine skazano na areszt domowy.