Anna Kalczyńska buduje dom. Zaprezentowała fanom jego pierwsze wnętrza. "Tu będę kiedyś robić kawę"

Na instagramowym profilu Anny Kalczyńskiej pojawiły się zdjęcia prosto z nowego domu. Gwiazda stacji TVN niedawno spotkała się z architektem.

Anna Kalczyńska to prezenterka znana z "Dzień Dobry TVN". Współprowadzi program z Andrzejem Sołtysikiem, a na swoim instagramowym profilu ma wielu fanów, z którymi chętnie dzieli się kulisami swojego życia prywatnego.

Zobacz wideo

Niedawno Kalczyńska pochwaliła się efektem swojej ostatniej metamorfozy - zmieniła kolor włosów na ciemny brąz. Do niedawna mogliśmy oglądać ją w blondzie. Nie jest to jednak koniec zmian w życiu prezenterki. Na jej Instagramie właśnie pojawiły się zdjęcia z budowy nowego domu.

Anna Kalczyńska pozuje w nowym domu

Gwiazda TVN dołączyła do grona kobiet, które z okazji Dnia Szpilek opublikowały fotografię w wysokich obcasach. Za każde zdjęcie w szpilkach upublicznione w mediach społecznościowych sklep Moliera2 ma wpłacić dwa złote na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Inicjatywa zapoczątkowana przez luksusowy butik powstała w szczytnym celu i wzbudziła zainteresowanie sław, wśród których znalazła się Kalczyńska, która nie tylko zaprezentowała się w szpilkach, lecz także przy okazji pokazała swój nowy dom. 

Kochanie, mam spotkanie z architektem, a przy okazji dzisiaj wypada II edycja ogólnopolskiej akcji #dzienszpilek - napisała pod fotografią w obcasach.
 

Dodajmy, że zdjęciem w szpilkach podzieliła się także Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Anna Lewandowska, Aleksandra Żebrowska, Agnieszka Kaczorowska oraz wiele innych gwiazd.

Zdjęć z budowy nie zabrakło również w relacjach Anny Kalczyńskiej. Prezenterka pokazała, jak wygląda jej salon, taras oraz kuchnia, w której "kiedyś będzie robić kawę".