Kasia Burzyńska dała mężowi na urodziny nietypowy prezent. Fani zaniemówili: I po Burzy...

Kasia Burzyńska świętowała na Instagramie urodziny swojego męża. Z tej okazji wręczyła mu bardzo oryginalny podarunek.

Katarzyna Burzyńska pod koniec czerwca przywitała na świecie drugie dziecko. Dziennikarka i współpracowniczka Anny Lewandowskiej bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży i na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się płaskim brzuchem. Mama małej Józefiny podjęła nawet treningowe wyzwanie swojej koleżanki z pracy, która doceniła jej trudy, przyznając drugie miejsce w fit konkursie.

Zobacz też: Kasia Burzyńska dwa tygodnie temu urodziła. Teraz chwali się... płaskim brzuchem. "Trochę poszpanuję". Fani pod wrażeniem, my także

Katarzyna Burzyńska zmieniła nazwisko

Dziennikarka w 2015 roku poślubiła Łukasza Sychowicza, z którym doczekała się dwójki dzieci: syna Henryka i córki Józefiny. Burzyńska z okazji urodzin swojego ukochanego wstawiła na Instagram post, w którym opowiedziała o nietypowym prezencie, jaki podarowała mężowi. 37-latka po pięciu latach od ślubu w końcu przyjęła nazwisko męża:

Dziś urodziny Mojego Łukasza. Z tej okazji przyjęłam jego nazwisko. Dość już bycia Schleswig-Holstein, jak mawia moja przyjaciółka. Powitajcie więc oficjalnie KATARZYNĘ SYCHOWICZ: konkretną i twardą babkę (Tak brzmi i tak wygląda, nie uważacie?). A mojemu mężowi komikowi życzmy, żeby była dla Niego niezmiennie wyborną żoną - czytamy w poście na Instagramie.
 

Fani Katarzyny Sychowicz byli nieco zaskoczeni oryginalnym prezentem, a w komentarzach pod zdjęciem przyłączali się do życzeń:

Ale prezent!
Sto lat dla męża!
I po Burzy...

Zobacz też: Katarzyna Burzyńska zorganizowała baby shower. Lada moment rodzi. Wśród gości pojawiła się Marta Manowska. "Przyjaźń to piękna sprawa"

Myślicie, że mąż Kasi docenił nietypowy podarunek?

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.