Katarzyna Burzyńska pokazała swoją suknię ślubną. "Trzeba mieć plecy". No i są!

Ślub Katarzyny Burzyńskiej zbliża się wielkimi krokami (a być może już się zbliżył). Prezenterka nie robiła wielkiej tajemnicy z tego, jak będzie wyglądać w tym wielkim dniu. A przynajmniej jej rąbek uchyliła na swoim Instagramie.

Na zdjęciu Katarzyna Burzyńska pozuje w sukni ślubnej z wyciętymi plecami. Jak dowiadujemy się z opisu, kreacja wyszła spod igły Zuo Corp.

Żeby szyć u @zuocorp, trzeba mieć plecy - podpisała zdjęcie.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, zdjęcie opatrzyła wymownym hashtagiem.

#taktak

Instagram.com/katarzyna_burzynska

Zuo Corp na swoim profilu też udostępniło zdjęcie Burzyńskiej.

Katarzyna Burzyńska wkrótce powie #TAK w sukni od @zuocorp - napisali .

Komentarz o sukni Katarzyny BurzyńskiejKomentarz o sukni Katarzyny Burzyńskiej Instagram.com/zuocorp Instagram.com/zuocorp

Burzyńska słynie z dość ekscentrycznego stylu, jednak z tego co widać na zdjęciu, jej suknia ślubna (poza wycięciem pleców) prezentuje się dość klasycznie. Musimy przyznać jedno - takie plecy aż proszą się o pokazanie, prezenterka nie musi więc się niczego obawiać. Podobnego zdania są zresztą jej fani.

Komentarze na profilu Katarzyny Burzyńskiej i Zuo CorpKomentarze na profilu Katarzyny Burzyńskiej i Zuo Corp Instagram.com/katarzyna_burzynska/ Instagram.com/zuocorp Instagram.com/katarzyna_burzynska/ Instagram.com/zuocorp

Prezenterka pokazała także zdjęcie swojego welonu.

Już mi niosą welon z Jordanem! #taktak #NBA - napisała.

Instagram.com/katarzyna_burzynska

Ślub Burzyńskiej ma się odbyć już w sobotę.

W ten weekend 6 czerwca powie "tak" swojemu narzeczonemu Łukaszowi Sychowiczowi. Jak się dowiedzieliśmy, ceremonia ślubna odbędzie się w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. A huczne wesele w Pomiechówku - czytamy na portalu Afterparty.pl.

Jak Wam się podoba jej suknia ślubna?

Vic

Jak podoba Ci się suknia ślubna Katarzyny Burzyńskiej?
Więcej o: