60-letnia Kim Basinger i jej nowa twarz. Córka twierdzi: Nie miała ani jednego zabiegu! Patrząc na TE zdjęcia, wątpimy

Kim Basinger jest niewątpliwie piękną kobietą. Jednak obecny wygląd 61-letniej gwiazdy zastanawia. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, mamy wrażenie, że zdziwienie się sprawia jej ogromny problem. Jej czoło jest gładkie niczym tafla lodu, a wiek zdradzają w zasadzie tylko dłonie.
Kim Basinger Kim Basinger East News

Kim Basinger

Kim Basinger pojawiła się pod koniec maja na pokazie specjalnym filmu "The 11th Hour" w Los Angeles. Aktorce towarzyszył reżyser, Anders Morgenthaler. Bardziej jednak niż jej towarzysz, zaciekawił nas wygląd gwiazdy. 61-latka tak gładkiej buzi nie miała jeszcze nigdy. Patrząc na wyraz jej twarzy, mieliśmy wrażenie, że miała problemy ze zdziwieniem się. Gdy się uśmiechała, na jej czole nie pojawiła się żadna zmarszczka. Warto zauważyć, że nawet jej szyja pozostała super gładka.

Kim Basinger Kim Basinger East News

Kim Basinger

Dziś skóra na jej twarzy jest bardzo naciągnięta. Jeszcze 2 lata temu w obronie jej młodzieńczego wyglądu stanęła jej córka, Ireland Baldwin, która zapewniła, że jej matka nigdy nie stosowała botoksu, a młody wygląd zawdzięcza tylko unikaniu słońca.

Jesteś najbardziej naturalnie piękną kobietą, która kiedykolwiek była i będzie. Twoja pielęgnacja skóry, treningi i porady dotyczące zdrowego jedzenia inspirują mnie do tego samego. Drogie panie, jeśli chcecie uniknąć botoksu i innych zabiegów na skórę, słuchajcie mojej mamy! Ona nie miała ani jednego zabiegu, bo przez te wszystkie lata trzymała się z dala od słońca - napisała na Twitterze.
Kim Basinger w 2004 i 2015 roku Kim Basinger w 2004 i 2015 roku Bulls/ East News

Kim Basinger w 2004 i 2015 roku

11 lat temu (zdjęcie po lewej) Basinger tylko delikatnie poprawiała urodę, a na jej czole z łatwością można było dostrzec zmarszczki. 50-letnia wówczas gwiazda wyglądała wtedy naprawdę rewelacyjnie i naturalnie. Wyglądało na to, że skutki starzenia się jej akurat nie dotykają. Potem jednak zaczęła eksperymentować z poprawianiem urody.

Efekt podobny do botoksu, można uzyskać też inną drogą.

Chociaż Basinger nigdy nie przyznała się do żadnej pomocy kosmetycznej, mówi się, że jest fanką terapii żelu z kolagenem i systemu znanego pod nazwą "hydrolysed wheat protein". Krem zaaplikowany na twarz, wypełnia zmarszczki i ma działanie podobne do botoksu - czytamy na "Daily Mail".Kim Basinger Kim Basinger East News

Kim Basinger

Dziś wiek 61-letniej Kim Basinger zdradzają w zasadzie tylko jej dłonie. Osobą, która jest zapatrzona w aktorkę jak w obrazek jest z pewnością jej córka, Ireland Baldwin. Twierdzi ona, że jej matka wygląda nawet młodziej od niej samej.

Mamo, nadal wyglądasz na 17 lat i stanie obok ciebie jest trochę krępujące. Mam nadzieję, że pewnego dnia przejmę twoje policzki i twoje całościowe piękno. To wewnętrzne i zewnętrzne - pisała na Twitterze.
Kim Basinger w 2009 i 2015 roku Kim Basinger w 2009 i 2015 roku Bulls/ East News

Kim Basinger w 2009 i 2015 roku

A jeszcze w 2009 roku (po lewej) jej twarz wyglądała bardziej naturalnie. Choć Basinger temu zaprzecza, inne zdanie co do poprawiania przez nią urody mieli chirurdzy.

Jestem absolutnie przekonany, że Kim miała trochę wypełniacza wprowadzonego do ust i wokół nich - mówił chirurg plastyczny Alex Karidis już w 2006 roku.

Chirurg twierdził, że Basinger poprawiła sobie wygląd oka:

Wygląda tak, jakby miała podniesioną górną powiekę i usunięty mały kawałek skóry z powieki, żeby zniwelować "ciężar" wokół oka - mówił.
W grudniu 2013 roku (zdjęcie po lewej) Kim Basinger zaskoczyła kamienną twarzą. W grudniu 2013 roku (zdjęcie po lewej) Kim Basinger zaskoczyła kamienną twarzą. "Daily Mail" napisał wtedy: Twarz promiennej Kim wyglądała wyjątkowo świeżo. Ale nas trochę zaniepokoiło gładkie czoło niegdysiejszej seksbomby. Gwiazda prawdopodobnie poprawiała wtedy urodę i skusiła się na użycie wypełniaczy. Na zdjęciach: Kim Basinger w 2013 i 2015 roku AP/ Bulls

Kim Basinger w 2013 i 2015 roku

Aż wreszcie w grudniu 2013 roku (zdjęcie po lewej) zaskoczyła kamienną twarzą. To wtedy pojawiła się ostatni raz publicznie na premierze filmu "Grudge Match" w Nowym Jorku. Owszem, zgadzamy się ze słowami "Daily Maila", który napisał wtedy:

Twarz promiennej Kim wyglądała wyjątkowo świeżo - czytamy.

Ale nas trochę zaniepokoiło gładkie czoło niegdysiejszej seksbomby. Gwiazda prawdopodobnie poprawiała wtedy urodę i skusiła się na użycie wypełniaczy. Dziś, jak widać, wciąż z nich korzysta.

Kim BasingerBulls

Kim Basinger Kim Basinger East News

Kim Basinger

Nie tylko jej buzia przyciągnęła nasz wzrok. Kim Basinger może się pochwalić wyjątkowo szczupłą - według niektórych nawet zbyt szczupłą - sylwetką. Spójrzcie tylko na jej nogi. Aktorka jest znana ze swojego zamiłowania do zdrowego odżywiania - jest wegetarianką. Paparazzi nie raz spotkali ją, gdy wychodziła ze sklepu z torbami pełnymi dietetycznego i organicznego jedzenia. Figurę Basinger zachwalała w 2013 roku też jej 17-letnia wówczas córka, Ireland.

Ona wygląda jakby była w moim wieku. Jej ciało, przysięgam, to jest przerażające - mówiła w Uk.eonline.com.
Kim Basinger w 1982 i 2015 roku Kim Basinger w 1982 i 2015 roku East News

Kim Basinger w 1982 i 2015 roku

Kim Basinger była uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek. Karierę rozpoczęła jeszcze w latach 70. Jednak prawdziwą sławę zawdzięcza roli Elizabeth w głośnym filmie "9 1/2 tygodnia" z 1986 roku. Łatka seksownej blondynki przylgnęła do niej dobre, ale jej ten wizerunek nie przeszkadzał.

Kim Basinger w 1994 i 2015 roku Kim Basinger w 1994 i 2015 roku East News

Kim Basinger w 1994 i 2015 roku

Kolejne filmy z jej udziałem były sukcesami. Zasłynęła z takich ról, jak "Moja macocha jest kosmitką" z 1988 roku, "Batman" z 1989 roku, a także "8 mila" z 2002 roku. Doceniano jej urodę, ale także talent - w 1997 roku dostała Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Tajemnice Los Angeles".

Więcej o: