Katarzyna Burzyńska zorganizowała baby shower. Lada moment rodzi. Wśród gości pojawiła się Marta Manowska. "Przyjaźń to piękna sprawa"

Katarzyna Burzyńska odlicza dni do porodu. Dziennikarka zgodnie z modą zorganizowała też baby shower. Relacją z imprezy pochwaliła się na Instagramie.

Katarzyna Burzyńska jest mamą 3,5 letniego Henryka, ale już niedługo powita na świecie kolejne dziecko. Z tej okazji dziennikarka wraz ze swoimi koleżankami zorganizowała baby shower. Na imprezie nie zabrakło gwiazd.

Zobacz wideo

Katarzyna Burzyńska zorganizowała baby shower

Niedawno dziennikarka pochwaliła się, że urodzi córeczkę i da jej na imię Józefina. Burzyńska nie może się już doczekać, kiedy po raz kolejny zostanie mamą. Baby shower zbliżyło ją do tego wyjątkowego wydarzenia. Kasia w sobotę spotkała się z przyjaciółkami w jednej z modnych warszawskich knajpek.

Dzięki relacji na Instagramie mogliśmy zobaczyć, jak była wystrojona sala oraz jakie prezenty otrzymała przyszła mama i jej nienarodzony maluszek. Na imprezie pojawiła się też Marta Manowska, która z uśmiechem pozowała do zdjęć.

Burzyńska podziękowała też swoim przyjaciółkom za wsparcie oraz zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia.

To było wspaniałe popołudnie i wieczór... panieński, dziewczyński, kobiecy, mamowy, PRZYJACIELSKI. Ach... Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa!Bezcenna!!! Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą!
 

AD

Więcej o: