Ewa Kasprzyk ma nowego partnera. To delfinoterapeuta! Specjalnie dla niej wrócił do ojczyzny

Ewa Kasprzyk znowu jest zakochana. Nowego partnera poznała na wakacjach. To się nazywa szczęście w miłości!

Zaledwie w poniedziałek media obiegła informacja, że aktorka Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem Jerzym Bernatowiczem po 36 latach małżeństwa. Aktorka skrzętnie to ukrywała, bo rozwód odbył się rok temu, a dopiero teraz dowiedziały się o tym media. Jednak to nie koniec zaskakujących szczegółów z życia prywatnego aktorki. Ewa Kasprzyk ma nowego partnera.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Kasprzyk odmłodniała na planie "Chłopów". Dzięki makijażowi wygląda jak 30-latka! Fani: Zero zmarszczek

Ewa Kasprzyk ma nowego partnera - to delfinoterapeuta

Informacje o nowym związku aktorki potwierdził portal SE.pl. Ewa Kasprzyk spotyka się z tajemniczym, ale niezwykle przystojnym Marcinem, którego poznała cztery lata temu, będąc na wakacjach w Turcji. Wybranek aktorki specjalizuje się w opiece nad delfinami i pracuje jako delfinoterapeuta. Delfinoterapia to połączenie hydroterapii z rehabilitacją. Polega na wspólnym pływaniu i zabawie z delfinami, podczas której osoby z niepełnosprawnościami wykonują ćwiczenia. Delfiny zostały wybrane do terapii osób chorych, ponieważ są niezwykle inteligentne, a ultradźwięki wysyłane przez zwierzęta (według zwolenników tej metody) mają właściwości lecznice. 

Nic dziwnego, że Ewa Kasprzyk i tajemniczy Marcin od razu wpadli sobie w oko. Jednak z powodu małżeństwa aktorki ich relacja musiała zejść na dalszy plan. Dziś są nierozłączni i od paru miesięcy tworzą udany związek. Dowiadujemy się także, że gwiazda "Kogla-Mogla" bardzo poważnie traktuje swój związek, a Marcin specjalnie dla niej wrócił do ojczyzny.

Ewa Kasprzyk życie prywatne

Ewa Kasprzyk w 1986 roku wyszła za mąż za Jerzego Bernatowicza. Owocem ich związku jest córka Małgorzata, która niedawno zaliczyła muzyczny debiut w telewizji - była jedną z uczestniczek "The Voice of Poland". O kryzysie w małżeństwie Ewy Kasprzyk mówiło się już kilka lat temu, gdy aktorka w wywiadach wspominała, że mieszka sama. Małżonkowie nadal nie komentują sprawy.

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą
Więcej o: