Ewa Kasprzyk odmłodniała na planie "Chłopów". Dzięki makijażowi wygląda jak 30-latka! Fani: Zero zmarszczek

Ewa Kasprzyk zaskoczyła swoich fanów. Na jej instagramowym koncie pojawiło się zdjęcie z planu "Chłopów". Aktorka wygląda na nim, jakby cofnęła się w czasie.

Twórcy "Twojego Vincenta" realizują adaptację "Chłopów" Władysława Reymonta. "Chłopi" Doroty Kobieli zostaną stworzeni w technice animacji malarskiej. W pracy nad animacją udział bierze ponad 50 malarzy. Już teraz wiadomo, że w projekcie zobaczymy też takie gwiazdy, jak: Maciej Musiał (Jaś), Kamila Urzędowska (Jagna), Mirosław Baka (Boryna), Sonia Mietelica (Hanka), Robert Gulaczyk (Antek), Andrzej Konopka (Wójt). Na ekranie widzowie podziwiać będą także Ewę Kasprzyk, która wcieli się w rolę Dominikowej, czyli matki Jagny. Gwiazda już teraz zdradziła, jak wygląda praca na planie ekranizacji powieści, za którą Władysław Reymont otrzymał literacką Nagrodę Nobla.

Zobacz wideo "Chłopi" - kolejny film twórców "Twój Vincent" zrealizowany w technice animacji malarskiej [Zwiastun koncepcyjny]

Ewa Kasprzyk na planie "Chłopów"

Ewa Kasprzyk już dawno za pomocą mediów społecznościowych pochwaliła się fanom, że pojawi się w malarskiej realizacji "Chłopów". Na swoim Instagramie zamieściła nawet jedną z klatek filmowych - portret malowany techniką olejną. 

 

Teraz jednak aktorka zdradziła jeszcze więcej, publikując fotografię z planu filmowego. Kasprzyk jest na niej w pełnym, bardzo mocnym, makijażu. Dzięki pracy makijażystów aktorka wygląda, jakby miała około 30 lat. 

Gotowa do "Chłopów" - napisała pod zdjęciem. 

Uwagę zwracają też hasztagi, jakimi artystka opatrzyła zdjęcie. Kasprzyk oznaczyła bowiem w nich Kate Winslet. Czyżby w ten sposób porównywała się do brytyjskiej laureatki Oscara?

 

Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem nowego wizerunku Ewy Kasprzyk. Nie ukrywali, że chwilę im zajęło, nim na zdjęciu rozpoznali aktorkę. 

Oczy wyskoczyły mi z orbit!
O matko, rewelacja.
Wygląda tu pani jak 30-latka!
Wow. Zero zmarszczek - piali.

Wy też jesteście zaskoczeni?

Więcej o: