Julia Wieniawa pozuje na planie "Chłopów". Charakteryzacja kapitalna. Omal jej nie poznaliśmy

Julia Wieniawa pracuje od jakiegoś czasu na planie nowego filmu. Aktorka wystąpi w ekranizacji "Chłopów". Wrzuciła do sieci zdjęcie w charakteryzacji. Wygląda świetnie!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd w kraju. Aktorka, gdy tylko kończy udział w jednej produkcji, od razu angażuje się w kolejną. A na dodatek już od piątku znów będziemy mogli podziwiać ją na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Między treningami pojawia się obecnie na planie "Chłopów", ekranizacji powieści Władysława Reymonta. Właśnie wrzuciła do sieci pierwsze zdjęcie w charakteryzacji. Jest kapitalna!

POLECAMYSpekulowano, że Julia Wieniawa miała romans z Maciejem Musiałowskim. Tym zdjęciem młoda aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości

Zobacz wideo Antek Królikowski komentuje medialne sprzeczki Wieniawy i Opozdy. Asia płakała?

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z planu "Chłopów"

Na InstaStories gwiazdy pojawiło się ujęcie z planu zdjęciowego "Chłopów". Julia pozuje do niego w stylizacji na chłopkę. Więcej zdjęć umieściła na swoim profilu również reżyserka, Dorota Kobiela.

Dziś w naszej wiosce odbyło się przyjęcie kapustne! Kolejny niesamowity dzień na planie - ekscytowała się.
 

Gwiazdy produkcji pozują w strojach chłopek, które trzymają w rękach wspomniane wyżej warzywo. Widać, że panie bawiły się na planie świetnie, a euforii nie było końca! Adaptacja powieści Władysława Reymonta podobnie jak poprzednie dzieło w reżyserii Doroty Kobieli (dziś Welchman) i Hugh Welchmana, będzie ręcznie malowane. Oprócz Julii Wieniawy w animacji "Chłopów" zagrają również: Helena Morela, Klara Bielawska, Kamila Urzędowska, czy Dorota Stalińska. Jakiś czas temu media donosiły również, że angaż otrzymała także Małgorzata Kożuchowska.

Animacja "Chłopów" w reżyserii Doroty Kobieli

Po latach pracy nad filmem o Vincencie van Goghu poczułam silną potrzebę, by opowiedzieć o kobietach: ich zmaganiach, pasji i sile - mówi Dorota Kobiela.
Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem - czytamy w zapowiedzi polskiego dystrybutora, Next Film.

Czekacie na nową produkcję z udziałem Julii? My jesteśmy jej bardzo ciekawi.

ZOBACZ TEŻJulia Wieniawa wybrała się na imprezę i bawiła się u boku innej gwiazdy. "Babski wieczór". To nie spodoba się Joannie Opozdzie

Więcej o: