Piotr Machalica poślubił młodszą o 21 lat partnerkę! Na uroczystości plejada gwiazd

Piotr Machalica poznał swoją obecną małżonkę siedem lat temu w Częstochowie. To znana bizneswoman.

Choć przez wiele lat po rozstaniu ani Edyta Olszówka, ani Piotr Machalica nie mogli ułożyć sobie życia u boku nowych partnerów, wszystko się zmieniło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w 2013 roku, kiedy aktor poznał młodszą o 21 lat bizneswoman. 65-letni aktor zupełnie stracił głowę dla Aleksandry, właścicielki hotelu Sonex w Częstochowie. Choć ich relacja należała do tych burzliwych, znalazła szczęśliwy finał. W sobotę 19 września ślubowali sobie miłość, wierność oraz że się nie opuszczą aż do śmierci, a urzędnik cywilny oficjalnie ogłosił ich mężem i żoną. 

Na weselu bawiło się mnóstwo znanych przyjaciół Piotra Machalicy. W tym ważnym dniu towarzyszyli mu między innymi Krystyna Janda, Joanna Liszowska, Artur Żmijewski wraz z małżonką oraz Katarzyna i Cezary Żakowie. Mimo że Piotr Machalica i Edyta Olszówka utrzymują dobre relacje, aktorki zabrakło na uroczystości. 

Super Express opisał stylizacje świeżo upieczonych małżonków i podkreślił, że aktor i bizneswoman wzięli ślub cywilny, ponieważ oboje są po rozwodach:

Górę stanowiła elegancka tunika pokryta tiulem z cyrkoniami, którą uzupełniały skrojone na miarę spodnie. Machalica postawił na modny garnitur w delikatną kratę, w którym wyglądał naprawdę stylowo. Uroczystość miała charakter cywilny, ponieważ zarówno Piotr, jak i Aleksandra mają za sobą nieudane związki, zakończone rozwodami

Piotr Machalica poślubił młodszą o 21 lat partnerkę. Na ślub nie zaprosił byłej partnerki

Wiele lat temu związek Edyty Olszówki i Piotra Machalicy wstrząsnął polskim show-biznesem i trudno się temu dziwić. Dojrzały aktor, przykładny mąż i ojciec zupełnie stracił głowę dla młodszej o szesnaście lat blondynki. Machalica tak bardzo zadurzył się w 29-letniej koleżance z teatru, że postanowił odejść od żony, z którą spędził niemal ćwierć wieku. Uczucie, które się między nimi zrodziło, zaskoczyło ich samych. W jednym z wywiadów Olszówka mówiła, że nie spodziewała się, że jej serce szybciej zabije do Machalicy:

Zawsze wierzyłam, że któregoś dnia zjawi się książę na białym koniu. Ale nigdy nie spodziewałam się, że to będzie ten człowiek. Związek zrodził się z przyjaźni. Na początku nie miało to nic wspólnego z miłością - wyznała wówczas.

Życie jednak szybko zweryfikowało łączące ich uczucie. Codzienność zaczęła ich przygniatać, a związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Machalica borykał się z problemami finansowymi wynikającymi z zasądzonych alimentów na byłą żonę i dwójkę dzieci. Olszówce nie podobało się bycie jedynym żywicielem rodziny. Zaczęli się od siebie odsuwać, a ostatecznie szukać pocieszenia w kieliszku. Rozstali się jednak w przyjacielskich relacjach.

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Piotr Machalica ma młodą żonę. Jak się poznali?

Piotr Machalica poznał młodszą o 21 lat Aleksandrę 7 lat temu w Częstochowie. Aktor pracował tam wówczas jako dyrektor artystyczny Teatru im. Mickiewicza, a ona prowadziła hotel Sonex, którego jest właścicielką. Mimo że ich związek należał do tych burzliwych, najważniejsze, że znalazł szczęśliwy finał. 

Redakcja Plotka życzy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!