Edyta Olszówka i Piotr Machalica wrócili do siebie? "Coś znów chwyciło"

Media donoszą, że Edyta Olszówka i Piotra Machalica się spotykają. Czyżby aktorzy mieli znów zostać parą?

Edyta Olszówka i Piotra Machalica byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Rozstali się 12 lat temu, a teraz znów pojawiły się plotki, że aktorzy mają się ku sobie. 

Zobacz wideo

Edyta Olszówka i Piotr Machalica znów razem? Stara miłość nie rdzewieje

Między Edytą Olszówką i Piotrem Machalicą jest aż 16 lat różnicy. Aktorka skończy w tym roku 47 lat, a aktor ma 63. Wiek nie stanowił jednak dla nich problemu, bo artyści byli ze sobą aż 10 lat. Od czasu rozstania oboje nie ułożyli sobie życia. Media donoszą jednak, że jest spora szansa, że po ponad dekadzie do siebie wrócą. 

Od jakiegoś czasu Olszówka i Machalica coraz częściej się spotykają. Wszystko dlatego, że aktor przez problemy z sercem zrezygnował ze stanowiska dyrektora teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Decyzja o odejściu z teatru nie była dla Machalicy łatwa. W tych trudnych chwilach z pomocą i wsparciem przybyła Olszówka.

"Nie miał wyjścia, Edyta też to wiedziała. I wiedziała, jak to przeżywa. Zadzwoniła. Umówili się na spotkanie. I coś znów „chwyciło”. Teraz spotykają się co jakiś czas. Piotr na te spotkania bardzo czeka" – donosi informator tygodnia "Świat i Ludzie".

Myślicie, że coś jest na rzeczy? My kibicujemy aktorom i mamy nadzieję, że już niedługo sami potwierdzą, że znów są razem szczęśliwi.

AG