Tomasz Sekielski pokazał swoje stare spodnie. Tak zmieniło się ciało dziennikarza. "Coś wspaniałego!"

Tomasz Sekielski opublikował zdjęcie w tarych spodniach. Różnica jest ogromna.

Metamorfoza Tomasza Sekielskiego zdecydowanie należy do grupy "tych spektakularnych". Dziennikarz schudł ponad 70 kilogramów, a nowy wizerunek często pokazuje w mediach społecznościowych. Mimo zrzucenia wagi nie zdecydował się jeszcze na odpuszczenie i dalej trzyma się diety. Teraz na Instagramie pokazał swoje stare spodnie, które nosił przed zmianą.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Tomasza Sekielskiego wspomina, jak motywowała go do odchudzania. "To był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję"

Tomasz Sekielski pokazał nową sylwetkę

Tomasz Sekielski w sierpniu 2019 roku przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Dziennikarz ważył wówczas 185 kilogramów i sam przyznał, że zajadał stres, a otyłość stała się poważnym zagrożeniem dla jego zdrowia. Po zabiegu przeszedł na dietę i zmienił tryb życia. Na najnowszym zdjęciu pozuje w starych spodniach, które są dużo za duże. To pokazuje, jak bardzo zmieniło się jego ciało.

Żona kazała zrobić porządek w szafie - podpisał zdjęcie.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Wiele osób jest pod ogromnym wrażeniem zmiany, jaką przeszedł dziennikarz.

Panie Tomaszu, mówiąc kolokwialnie: Ale ciacho!
Tomek... Coś wspaniałego! Masz tę moc chłopie!
Kurcze, ale efekty... chylę czoło za wytrwałość - czytamy w komentarzach.

Redakcja Plotka także jest pod ogromnym wrażeniem! Gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Sekielski jest coraz chudszy. Dziennikarz zapozował z bratem i zaprezentował nową sylwetkę. "Jest lans"

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania
Więcej o: