Tomasz Sekielski jest coraz chudszy. Dziennikarz zapozował z bratem i zaprezentował nową sylwetkę. "Jest lans"

Tomasz Sekielski schudł 70 kg. Na nowym zdjęciu podziwiać możemy całą odmienioną sylwetkę dziennikarza. Efekty jego metamorfozy są zadziwiające!

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Sekielski wygrał walkę z zaburzeniami odżywiania. Niedawno twórca filmu "Tylko nie mów nikomu" pokazał fanom efekty metamorfozy i opowiedział, że do tej pory udało mu się schudnąć aż 70 kg! Teraz na Instagramie dziennikarza pojawiło się nowe zdjęcie, na którym zobaczyć możemy jego całą odmienioną sylwetkę.

Zobacz wideo

Tomasz Sekielski zaprezentował nową sylwetkę. Wygląda świetnie!

Sekielski poinformował obserwatorów, że już wkrótce na łamach "Vogue Polska" będą mogli znaleźć wywiad, którego udzielił wraz ze swoim bratem, Markiem Sekielskim. Dziennikarz udostępnił na Instagramie również zdjęcie wykonane podczas sesji do wspomnianego magazynu. Tym samym zaprezentował fanom świetną sylwetkę, będącą efektem trwającego kilka ostatnich miesięcy odchudzania.

Jest lans. Bracia Sekielscy, sesja dla Vogue Polska. Będzie o nadziei, która nas napędza do działania - zapowiada dziennikarz.
 

Fani dziennikarza nie szczędzili miłych słów zarówno Tomaszowi Sekielskiemu, jak i jego bratu, Markowi. Obserwatorzy w dalszym ciągu nie mogą się jednak nadziwić, jak spektakularną metamorfozę przeszedł dziennikarz. Gratulacjom i pochwałom nie ma końca.

Wow, nie dość, że mądrzy, pracowici, odważni, to jeszcze przystojni. Panowie, wyrazy uznania i podziwu.
Niech będzie lans. Świetnie Pan wygląda, Panie Tomku.
Ale świetnie Panowie wyglądacie. Brawa za owocną pracę nad utratą wagi. Jestem w szoku, super!

Redakcja Plotka także jest pod ogromnym wrażeniem! Gratulujemy i cieszymy się, że Tomasz Sekielski wygrywa walkę o zdrowie!