Małgorzata Rozenek z plastrami pod oczami i roztrzepanymi włosami wita fanów. W takiej wersji nie widujemy jej często

Małgorzata Rozenek przyzwyczaiła nas już do swojego perfekcyjnego wizerunku. Zaskakują więc jej każde zdjęcia wykonane rano bez pełnego makijażu, czy z nieułożonymi włosami. Takimi pochwaliła się w czwartek rano.

Czasem zastanawiamy się, skąd Małgorzata Rozenek czerpie tyle siły. Mimo że na początku czerwca urodziła trzeciego syna, szybko wróciła na plan "Projektu Lady" i niemalże codziennie pojawia się na planach zdjęciowych różnych projektów. Gwiazda postanowiła jednak pożalić się fanom, że w czwartkowy poranek ciężko było jej wstać z łóżka. Wrzuciła zdjęcie, zanim zajęli się nią urodowi specjaliści. Nadal perfekcyjna?

POLECAMYMałgorzata Rozenek pozuje, a fanki dostrzegły na jej zdjęciu szczegół. "Jaki brodacz w odbiciu". Spójrzcie, co widać w jej okularach. To nie Radzio!

Zobacz wideo Makijaż i odciąganie pokarmu jednocześnie? Małgorzata Rozenek pokazuje rzeczywistość matki niemowlęcia

Małgorzata Rozenek w naturalnej wersji wita fanów w czwartkowy poranek

Gwiazda postanowiła opublikować w sieci zdjęcie wykonane po przebudzeniu. Rozenek ma pod oczami plastry, a na głowie delikatny rozgardiasz. Trzeba przyznać, że taki widok w jej przypadku to rzadkość.

Dzień dobry! Czy też mieliście dziś problem, żeby wstać z łóżka? No ja się nie mogę dobudzić, ale trudno, trzeba wstać i do pracy rodacy. Miłego dnia! - napisała pod postem.
 

Internautki pisały Małgoni, że one mają podobny problem. Nie zabrakło jednak komplementów.

Gosia wyglądasz wspaniałe, nawet w takiej wersji.
Ty nawet niedospana wyglądasz, jakbyś całą noc przespała.
Myślałam, że to tak włosy dęba stoją, a to kwiaty. Piękni Pani wygląda! Pozdrawiam.

A Wy co robicie tuż po przebudzeniu się? Nakładacie płatki pod oczy i strzelacie sobie selfie?

ZOBACZ TEŻMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują czwartą rocznicę ślubu. Piłkarz przygotował wzruszającą niespodziankę