Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują czwartą rocznicę ślubu. Piłkarz przygotował wzruszającą niespodziankę

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają za sobą czwartą rocznicę ślubu. "Perfekcyjna" zdradziła, jaką niespodziankę przygotował dla niej mąż.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są ze sobą od 2013 roku. Początkowo związkowi nie wróżono przyszłości, jednak para udowodniła, że łączy ich prawdziwa miłość. Warto wspomnieć, że w momencie poznania się Małgosia miała na swoim koncie dwa rozwody, a Radek dość nieciekawą przeszłość związkową - jego rozstanie z Dorotą "Dodą" Rabczewską odbiło się w mediach szerokim echem.

Zobacz wideo

Mimo to Małgosię i Radosława połączyło uczucie, które zrodziło się niemal od razu. W 2016 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu i zostali jednym z najpopularniejszych polskich małżeństw. W zeszłym roku para poinformowała, że spodziewa się dziecka, a trzy miesiące temu na świecie pojawił się Henio. Majdanowie chętnie pokazują synka w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że na profilach piłkarza i prezenterki zrobiło się bardzo rodzinnie, co zresztą spodobało się obserwatorom.

Radosław Majdan sprawił Małgorzacie Rozenek wyjątkowy prezent

Ostatnio na instagramowym profilu "Perfekcyjnej" pojawiła się fotografia z pierwszego spotkania z Radkiem. Gwiazda opowiedziała o uczuciu, które zaczęło im wówczas towarzyszyć, a wszystko z powodu czwartej rocznicy ślubu, którą przyszło im świętować. Teraz Gosia pokazała na Instagramie, jaką niespodziankę sprawił jej małżonek. Małgosia z pewnością jest dumna.

Taką niespodziankę przygotował dla mnie Radosław z okazji czwartej rocznicy ślubu - napisała pod postem celebrytka.

Niespodzianką była sklejka z nagrań i zdjęć upamiętniających wspólne chwile zakochanych. Całość dopełniła wzruszająca piosenka. Obserwatorzy nie kryli zdumienia, które wyrazili w komentarzach.

Piękna historia Waszej miłości.
No po prostu piękna niespodzianka. Wzruszyłam się.
Bardzo się cieszę z Waszego szczęścia. Jesteście moją ulubioną polską parą - pisali internauci.

Redakcja Plotka życzy kolejnych szczęśliwych lat i jeszcze więcej takich pięknych niespodzianek.

Więcej o: