Małgorzata Rozenek na zdjęciu z pierwszego spotkania z Radosławem Majdanem. "Od razu zaiskrzyło"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują czwartą rocznicę ślubu. "Perfekcyjna" pokazała archiwalne zdjęcia.

Małgorzata Rozenek związana jest z Radosławem Majdanem od 2013 roku. Ich relacja często była komentowana przez media, które nie dawały parze żadnych szans. Małgosia była już po dwóch rozwodach, a Radek miał nieciekawą związkową przeszłość. Jego małżeństwo z Dorotą "Dodą" Rabczewską i huczne rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach. Mimo to "Gosia i Radzio" przetrwali, a w 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Jednak na tym się nie skończyło. Rok temu poinformowali, że spodziewają się dziecka i w czerwcu na świat przyszedł synek - Henio. Teraz w dniu rocznicy ślubu Małgosia pochwaliła się zdjęciem z ich pierwszego spotkania. Z jednym trzeba się zgodzić - od razu widać, że zaiskrzyło.

ZOBACZ TAKŻE: Starsi synowie Małgorzaty Rozenek są zazdrośni o Henryczka? "Nie są nianiami" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania Radosława Majdana

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie Perfekcyjnej. Jednak w poście dla porównania Małgosia opublikowała drugie - pochodzące z sesji ślubnej. Waszym zdaniem bardzo się zmienili?

Tego dnia, w tym momencie nasze życie zmieniło się na zawsze. Po moim uśmiechu widać, że zaiskrzyło od razu. Wielu nie dawało nam szansy, ale my wiedzieliśmy... Kocham Cię - podpisała zdjęcie.
 

Większość internautów zaraz pospieszyła ze składaniem gratulacji i życzeń na dalsze szczęśliwe lata małżeństwa. Pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy i komplementów.

To pierwsze zdjęcie jest mega!
Czas działa na Waszą korzyść.
Miłość jak z bajki - komentują internauci.

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do miłych słów i życzyć dużo szczęścia na kolejne lata.

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.