Rozenek świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała niepublikowane zdjęcia z uroczystości. "Jak z bajki"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10. września obchodzili pierwszą rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji "Perfekcyjna" podzieliła się na Instagramie dotąd niepublikowanymi zdjęciami.

Małgorzata Rozenek rok temu po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. To było jedno z najgorętszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Z okazji rocznicy tego wydarzenia prowadząca "Projekt Lady" pochwaliła się na Instagramie ogromnym bukietem róż, który podarował jej z samego rana mąż, Radosław Majdan. Oprócz tego zamieściła też niepublikowane dotąd fotografie ze ślubu, dzięki czemu możemy zobaczyć wystrój sal weselnych. A zdecydowanie jest na co popatrzeć! Było luksusowo.

Piękniejszego ślubu nie mogłam siebie wymarzyć. Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ten dzień był wyjątkowy - podpisała zdjęcia, nie kryjąc radości Małgorzata Rozenek.

Większość internautów zaraz pospieszyło ze składaniem gratulacji i życzeń na dalsze szczęśliwe lata małżeństwa. Inni skupili się na samych zdjęciach, zachwalając wystrój sal weselnych.

Ślub jak z bajki.
Przemagicznie.
Piękna dekoracja.
Niesamowity nastrój.

Lada moment w księgarniach pojawił się kolejna już książka Małgorzaty Rozenek "Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku!". Premiera pod koniec października. Kupicie?

AG

Zobacz wideo
Więcej o: