Wnuczka Leszka Millera dopiekła Magdalenie Ogórek. Wyśmiała ją na wizji

Monika Miller to wnuczka byłego premiera, Leszka Millera. Odkąd dziadek wrzucił jej zdjęcie na Twittera, stała się sławna. Ostatnio została zaproszona do "Dzień dobry TVN", gdzie dopiekła Magdalenie Ogórek.

O Monice Miller zrobiło się głośno po tym, jak dumny dziadek opublikował jej zdjęcie na Twitterze. Uwagę internautów przykuło to, że ma mnóstwo tatuaży, które niekoniecznie podobają się jej rodzinie.

Mój dziadek nie był zadowolony z moich nowych ozdób na ciele, ale zawsze byłam pewna, że ludzi kocha się nie za wygląd, lecz za to, jacy są w środku. I oczywiście w kwestii dziadka, jak i mojej całej rodziny, miałam rację - mówiła w wywiadzie dla serwisu Fakt24.pl.

Dziewczyna nawet nie przypuszczała, że powyższy tweet jej dziadka okaże się furtką do kariery. Teraz udziela wywiadów, występuje w popularnych programach.

Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno po tym, jak dopiekła na wizji Magdalenie Ogórek. Miller w "Dzień dobry TVN" opowiadała o swojej pasji, czyli tatuażach. Prowadzący podłapali temat i zapytali, jaki wzór zaproponowałaby byłej kandydatce na prezydenta.

Może jakiś wzór związany z warzywami? - zaproponowała.

Na odpowiedź Moniki Miller rezolutnie zareagowała Dorota Wellman. Stwierdziła, że najlepsza w tym przypadku byłaby... mizeria.

Emil Haidar miał rzekomo zapłacić Dodzie milion złotych? "Odwiedziło mnie 4 smutnych panów". Potem jeszcze mocniej

AW

Więcej o:
Komentarze (246)
Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, dopiekła Magdalenie Ogórek. Wyśmiała ją na wizji
Zaloguj się
 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 190 razy 152

  Dopiekła ogórek?
  A może jednak dziadkowi, który chciał z niej zrobić prezydenta RP.

 • Gość: jędrzej

  Oceniono 163 razy 127

  Magdalena Ogórek jako byt polityczny została wykreowana przez Leszka Millera. Wnuczka szydząc z niej, szydz ipośrednio i z dziadka. I bardzo dobrze. Na lepszy koniec ten polityczny kombinator nie zasłuzył.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 120 razy 84

  No cóż, Miller robi się coraz bardziej "nowoczesnym" celebrytą. Żenada.

 • Gość: filmyXXX

  Oceniono 106 razy 70

  Jaki piękny brudnopis...

 • Janusz Berezecki

  Oceniono 103 razy 69

  Rzeczywiście mądra dziewczynka, wszystko ma w nosie.....poza tatuażami.To raczej pani Wellman, tą mizerią, dopiekła pani Ogórek. Na miejscu pani Wellman z uwagami w stosunku do kobiety jaką jest pani Ogórem, bym się powstrzymał, by nie dostać ciętej, celnej riposty.

 • kolektywnie

  Oceniono 88 razy 68

  Dziadek tej Pani dba o rodzinę i załatwia pierwsze kroki w showbiznesie?!Świetna robota!

  Sam artykuł antyogórkowy średnio mnie obchodzi.

 • mireczekb

  Oceniono 109 razy 61

  Dziadek, choć to przebrzydły komuch, to jednak 1000 razy inteligentniejszy od wnuczki i tyleż samo razy bardziej finezyjny w dowcipach. Za ten prymitywny "wzór z warzywami" dziadek powinien wnuczce złoić skórę ... na pupie. Tam może jeszcze nie ma tatuaży.

 • grisza-1

  Oceniono 99 razy 55

  kółko w nosie jest łaciata jak krowa to tylko uwiązać przy korycie obok byka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX