Od ślubu Woźniak-Starak minął już rok, jednak dopiero teraz zdradziła, jak spędziła panieński. Striptizer, limuzyna i szampan? Nic z tych rzeczy

Agnieszka Woźniak-Starak rok temu wzięła ślub ze swoim ukochanym Piotrem. Niechętnie zdradzała szczegóły uroczystości. Dopiero teraz postanowiła opowiedzieć o wieczorze panieńskim.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż, Piotr, starali się ukryć w tajemnicy szczegóły dotyczące ślubu, który odbył się rok temu. Ostatecznie okazało się, że miłość i wierność ślubowali sobie w Wenecji.

Dziennikarka niechętnie dzieli się z mediami informacjami o tym jakże ważnym w jej życiu wydarzeniu. Teraz jednak zrobiła wyjątek i opowiedziała o niezapomnianym wieczorze panieńskim.

Nie jestem fanką wieczorów panieńskich, bo zazwyczaj są to dość żenujące imprezy. Zapytałam koleżankę, czy możemy pojechać na Kaszuby, na detoks do ukrytego w lesie ośrodka z fantastycznym klimatem, gdzie wcina się tylko warzywa, pije owocowo-warzywne soki, kąpie w jeziorze o 7.30 rano i robi w lesie gimnastykę. To był mój wieczór panieński - wyznała w wywiadzie dla magazynu "VIVA!"

Zabawa na pewno była wyśmienita przy warzywnym smoothie i ćwierkaniu ptaków. Ciekawe, czy tak samo zaszalała na swoim weselu?

Agnieszka Woźniak-Starak "pie**i kretyńskie wywiady". Zapomniała, jakie SAMA przeprowadzała zanim została "prezesową"?

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
Agnieszka Szulim-Starak zdradziła jak spędziła wieczór panieński
Zaloguj się
 • Gość: kass

  Oceniono 8 razy 6

  jaki panieńki? przecież ona nie była panną!!! tylko rozwódką..

 • Gość: amp

  Oceniono 5 razy 3

  No i chooj z tego? Kogo to obchodzi?

 • Gość: ewelina

  Oceniono 2 razy 0

  Dal mnie to za nudne rzeczy,ja wolę adrenalinę ,moje kumpele zabrały mnie na przelot freeflycenterem na wielkopolsce.

 • Gość: gosc

  0

  ten stary ryj wiecznie rozdziawiony czyżby nie zapłaciła protetykowi czy robi mu reklamę w zamian za zapłatę oprocz tych sztucznych zębów za cirka 45 tysi to za resztę grosza bym nie dał.

 • Gość: Zbych

  0

  Spędziła ten czas w kościele na gorliwych modlitwach. ? Kogo to obchodzi?

 • Gość: misiek

  Oceniono 6 razy 0

  Agnieszka Szulim Badziak Wozniak Starak. LOL.

 • elenem

  Oceniono 4 razy -2

  Oj Agnieszko.... ja na twoim miejscu nie sprzedawałabym tej sukni pochopnie. Nie wiesz w jakie ręce trafi... obys nie żałowała tego. Do kufra i niech lezy. Dobra rada osoby, która wie co mówi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX