Anna Lewandowska na swoim blogu radzi, co robić po kłótni z mężem. Robert będzie zadowolony

Anna Lewandowska to najbardziej popularna w Polsce motywatorka kobiet. Nie tylko wspiera je podczas zmiany stylu życia, lecz także doradza, jak powinny żyć i zachowywać się podczas przykrych sytuacji.

Anna Lewandowska niedawno świętowała 29. urodziny. Z tej okazji postanowiła zamieścić na swoim blogu wpis, w którym zwróciła się do kobiet i dała im kilka dobrych rad. Zaczęła go słowami piosenki, z którymi - jak sama stwierdziła - ciężko się nie zgodzić.

Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud!

Po tym krótkim wstępie zaczęła wywód na temat siły kobiet. Tłumaczyła, że są one bardziej skuteczne, kiedy działają w grupie, niż wtedy, kiedy stanowią jednostki. Poza tym oczywiście postanowiła je zmotywować.  

Nie zapominajmy o tym, kim jesteśmy i o tym, że wszystkie jesteśmy piękne i wartościowe. Czasami mówi się o nas "słaba płeć", ale czy… naprawdę?!
Jednoczmy się, uśmiechajmy się szczerze do siebie, pozytywną energią zmieniajmy świat i nakręcajmy innych do działania. Nie zapominajmy o tym, by wspierać siebie i sobie pomagać. Podajmy rękę komuś, kto się potknął i pomóżmy mu wstać. Tą samą ręką gratulujmy sobie sukcesów i uczmy się od siebie - pisała.

Oprócz tego radzi także, jak zachować się podczas kłótni z mężem. Dla niej najważniejsze jest to, aby ubarwiać świat miłością i dobrocią. 

 Jeśli pokłócisz się z kimś np. mężem, przyjacielem, koleżanką to nie zamykaj za sobą z trzaskiem drzwi. Staraj się pogodzić i szukaj porozumienia - radzi Lewandowska.

Proste, a jakże skuteczne. Patrząc na jej małżeństwo, może warto jej posłuchać?

Zobacz wideo

 AW

Więcej o:
Komentarze (94)
Anna Lewandowska na swoim blogu radzi, co robić po kłótni z mężem. Robert będzie zadowolony
Zaloguj się
 • Gość: llka

  Oceniono 72 razy 56

  Ona wstawia na ten blog takie truizmy, aż się słabo robi, kto to czyta? I w jakim celu? Takie naiwne, głupiutkie zdanka. Śmieszniutkie.

 • elzbietttta

  Oceniono 65 razy 53

  Wydawałoby się dorosła kobieta, a poziom umysłowy dziesięciolatki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 46 razy 34

  Takie banaly, ze az zal komentowac - widac, ze Lewandowska jest malo inteligentna. Moze gdyby zamiast biegac i podskakiwac przeczytala jakas ksiazke, nauczyla sie na pamiec nowych slow, zwrotow, moglaby mawet czasem cos z sensem powiedziec. A teraz te jej rady to jak z rozmow gimnazjalistek - niski poziom, prymitywniutkie.
  Wstydzic sie powinna, ze jest takim nieukiem!

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy 27

  A co,sama kloci sie z Robercikiem,ze stala sie taka ekspertka od klotni malzenskich?

 • Gość: watchkeeper

  Oceniono 31 razy 25

  ... miłe gesty i dobre słowa... to wg Ann po angielsku brzmi ...nice gestures and good words... To taki pidgin english oparty na Google Translator. LOL.

 • Gość: d.

  Oceniono 35 razy 23

  ona wstawia na tego swojego bloga cos co jest oczywiste, zadnej nowości nie odkryla, wszystko to oklepane frazesy..

 • cucurucu

  Oceniono 29 razy 21

  sadzac po komentarzach to nikt jej nie lubi ...i jej madrosci

 • Gość: Marta

  Oceniono 29 razy 19

  Dlaczego z ojcem do tej pory sie nie pogodziła??? Najlepiej pierdoły pisać na internecie a ręki do niego nie umie wyciągnąć!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 30 razy 18

  Pani Anno widzę że Pani we wszystkich dziedzinach jest obeznana bo jako dietetyk .psycholog od porad małżeńskich.od porad jak wychowywać dziecko .Jak je przebierać przewinąć jak karmić .też radzi jak kobiety powinny się ubierać i jak ćwiczyć Przeżyłam 60 lat ale jeszcze nie spotkałam tak obeznanej dosłownie w każdej dziedzinie jak Pani Nawet książki pisze więc i jest pisarka Myślę że i śpiewać potrafi i tańczyć to może zobaczymy Pani w Tańcu z gwiazdami i na jakimś konkursie piosenkarskim.Pani Anki A nie pomyślał Pani żeby tak bezinteresownie nie dla rozgłosu tylko tak z dobrego serca zorganizować np dzieciom z ubogich rodzin iludziom niepełnosprawnym obóz albo zimowisko podczas feri ale nie za kosmiczne ceny jakie Pani każe sobie płacić np obozy i pasmo są drożdże niż wczasy w Spa bo 2900 to dla niektórych to jest dwumiesieczna wypłata E za malutki batonik które Pani reklamuje to jest koszt 3 bochenków chleba Może Pani Anno chciaz kilka odcinków obejrzy program Pani Kasprowicz Sprawa dla reportera albo program Interwecja to zobaczy ludzką biedę i choroby i też jak żyją ludzie ubodzy i jakie warunki mają zwierzęta w schroniskach Ale Pani jest tak zadufana w sobie ze myśli jeszcze jaki wózek dla Klary kupić bo 4 to za mało no ioczywiscie trzeba zmienić torebkę na droższa bo 9 tyś to dla Pani jest za tania Dobrze jest mięć kasę ale też trzeba mieć i klase i zobaczyć jak ludzie żyją a nie chwalić się każdym zakupem Trochę skromności Pani Anno tym bardziej że Pani dopóki nie poznała męża to żyła w biedzie i korzystała z pomocy Carytasu więc sama Pani wie jak się żyło Pani Kiedyś ludzie Pani rodzinie pomagali więc może czas się odwdzięczyć a nie tylko się reklamować Taki obóz dla biednych których nie stać by opłacić by się przydał i se dzieci których rodziców nie stać nawet na podstawowe przybory szkolne a Pani reklamuje batoniki Pozdrawiam i wierzy mi Pani warto pomyśleć o innych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX