Internauta zauważył "butelkę po piwie" na zdjeciu Rozenek. Gwiazda wyjaśniła swoje podejście do alkoholu podczas karmienia piersią

Internauci na zdjęciu Małgorzaty Rozenek dopatrzyli się pustej butelki po piwie. Gwiazda odpowiedziała na komentarze.

Małgorzata Rozenek w czerwcu urodziła trzeciego syna. Choć mały Henio ma dopiero dwa miesiące, a w życiu zawodowym Małgosi wciąż pojawiają się nowe wyzwania, gwiazda nie zaniedbuje pozostałych członków rodziny, nawet tych czworonożnych, o czym mogą świadczyć nowe zdjęcia, które pokazała w mediach społecznościowych. 

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z psem. Fani patrzą na butelkę za nią

W poniedziałek Małgosia na swoim profilu na Instagramie udostępniła urocze zdjęcia, na których widzimy, jak wtula się i całuje w brzuch jednego ze swoich piesków:

Powrót do domu #czwartysyn #georgiomajdani - czytamy.

Pod postem natychmiast lawinowo zaczęły pojawiać się komentarze od miłośników zwierząt:

Uwielbiam ludzi, któzy tak kochają swoje zwierzaki.
Jakie to wspaniałe, że każdy dostaje swoją dawkę przytulasków. Mimo że w domu maluszek, to nikt nie zapomina o zwierzakach. Zawsze mnie to wzrusza - czytamy.

Choć pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych relacją Małgosi z psim pupilem internautów, znaleźli się też tacy, którzy zdecydowanie uważniej przyjrzeli się fotografii. Na drugim planie fani Rozenek dostrzegli pustą butelkę, która kształtem przypomina butelkę po piwie:

A na stoliku... butelka po piwie - napisał jeden z obserwatorów.

Małgorzata Rozenek od razu odniosła się do zarzutów:

Jaka butelka po piwie?! To butelka PO WODZIE. Jak się karmi, to nie wolno pić alkoholu. Zresztą, nawet jak piłam, to nigdy piwa - napisała gwiazda.

Czy tłumaczenie Małgosi Was przekonało? 

ZOBACZ TEŻ: Fan sugeruje, że Małgorzata Rozenek powinna zastąpić Rusin w "DDTVN". Takiej odpowiedzi się nie spodziewał. My też nie