Małgorzata Rozenek pozuje w okularach. Fani dociekają: Przecież miałaś robioną laserową korektę wzroku. Celebrytka wyjaśnia

Małgorzata Rozenek zamieściła niewinne selfie w okularach, które to zaciekawiło jej fanów. Niedawno celebrytka przecież poddała się laserowej korekcie wzroku.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których to relacjonuje swoją pracę, życie prywatne, a także nierzadko zabiegi, którym się poddaje. W maju zeszłego roku celebrytka miała robioną laserową korektę wzroku, dzięki czemu to nie musiała już chodzić w okularach, które towarzyszyły jej od 10 roku życia. Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek wciąż ich używa, co zaniepokoiło kilka jej obserwatorek. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zadaje szyku na wrotkach w legginsach i obcisłym topie. Fani zwrócili uwagę na brak kasku

Małgorzata Rozenek wciąż nosi okulary

Małgorzata Rozenek od dziecka miała problemy ze wzrokiem, więc nosiła okulary lub soczewki. Wszystko miało zmienić się w maju 2019 roku, gdy poddała się laserowej korekcie, czym sama zainteresowana pochwaliła się w sieci.

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek wciąż musi wspomagać się okularami, co pokazała w najnowszym poście na Instagramie, relacjonując poranny przegląd prasy.

 

Kilka z internautek zastanawia się, czy zabieg, jakiemu się poddała Małgorzata Rozenek zadziałał. 

Czemu po operacji laserowej nosi Pani okulary? Czy wzrok nie poprawił się wystarczająco? Sama zastanawiam się nad taką korekcją wzroku.
Dlaczego używa Pani okularów? Czy laserowa korekcja nie usunęła wady w 100%?

Małgosia szybko wyjaśniła obserwatorkom, dlaczego wciąż nosi okulary.

Korekcja usunęła wadę w 100%. Pisałam o tym już wiele razy. To jest szkło ze specjalną powłoką chroniącą oko od szkodliwego światła z ekranów - odpowiedziała. 

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek chwali się nową fuchą. Internauta atakuje: Nie stać Cię, by darować sobie te wszystkie "projekty"?

Poznaj: Modne okulary przeciwsłoneczne Wayfarery marki Ray-Ban!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"