Małgorzata Rozenek zadaje szyku na wrotkach w legginsach i obcisłym topie. Fani zwrócili uwagę na brak kasku

Zdecydowana część fanów doceniła jednak w komentarzach jej figurę. Wśród głosów zachwytu pojawiła się między innymi Zofia Zborowska.

Małgorzata Rozenek i Radosłąw Majdan w czerwcu powitali na świecie nowego członka rodziny - syna Henryka. Choć mały Henio ma dopiero dwa miesiące, jego mama ani myśli o zwalnianiu tempa i jak można wywnioskować z jej aktywności na Instagramie, nie zamierza udawać się na długi urlop macierzyński. Już kilka tygodni po porodzie Małgosia zaczęła ostro trenować, by wrócić do figury sprzed ciąży, czym chwaliła się w mediach społecznościowych. Widzieliśmy już między innymi, jak Małgosia wyciska siódme poty na macie w towarzystwie swojego psa, a także jak ćwiczy bicepsy, nosząc nowo narodzonego syna na rękach.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"

Małgorzata Rozenek zaprezentowała figurę po ciąży. Wygląda świetnie!

Małgorzata Rozenek we wtorek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje na wrotkach! Celebrytka stara się urozmaicić domowe treningi o nowe aktywności na świeżym powietrzu:

Różnorodność w treningu. Ciało i umysł potrzebuje różnych form ruchu. Dziś wrotki. Co przyniesie jutro? - napisała pod zdjęciem.

Jednak to nie buty na kółkach przyciągnęły uwagę fanów, a... brak kasku. W komentarzach niemal natychmiast pojawiły się uwagi, że jazda bez ochraniaczy może nie skończyć się najlepiej:

Chronić głowę... Kask, kask, kask!!! - napisała jedna z obserwatorek Małgosi, a pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo popierających ją odpowiedzi:

Niektórzy z obserwatorów Małgosi poszli o krok dalej i zamieścili złośliwe komentarze sugerujące, że Rozenek nie założyła kasku w obawie o modną stylizację. Jednak zdecydowanie większa część internautów skupiła się na samej Małgosi, która w białych obcisłych legginsach i kusym topie wyglądała niesamowicie. Fani docenili jej starania i pracę, którą każdego dnia wykonuje w dążeniu do wymarzonej sylwetki:

Podziwiam za determinację. Ludzie myślą, że same operacje wystarczą i już będzie ok, a żeby być w formie fizycznej i psychicznej, potrzeba też dużo pracy
Tak wyglądać po porodzie... Marzenie

Wśród komentujących pojawiła się nawet Zofia Zborowska, która nie mogła przejść obojętnie obok smukłej sylwetki Rozenek:

Gośka! TY Rakieto - napisała pod zdjęciem.

Głos zabrał także Radosław Majdan:

Chyba jednak kupię sobie rolki. Wyglądasz bosko - skomplementował żonę.

Też jesteście pod wrażeniem formy Małgosi?