Małgosia Rozenek prezentuje makijaż, ale fanka skupiła się na czymś innym. ''Niech pani już nie naciąga twarzy''

Małgorzata Rozenek rozpoczęła prace nad tajemniczym projektem. Na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z planu, jednak niektórzy skupili się na czymś innym.

Małgorzata Rozenek na początku czerwca urodziła długo wyczekiwanego syna, ale nie zamierzała długo korzystać z urlopu macierzyńskiego. Zaledwie kilka tygodni po porodzie pojawiła się na planie ''Projektu Lady'', a teraz szykuje kolejny program. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć z tajemniczego projektu. Nie wszyscy skupili się wyłącznie na pracy, a pod postem pojawił się złośliwe komentarze.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek idzie jak burza. Po nagraniu finałowego odcinka programu ''Projekt Lady'' rozpoczęła pracę nad kolejnym projektem. Na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z planu zdjęciowego, gdzie towarzyszył jej Radosław Majdan. ''Perfekcyjna'' zaprezentowała kilka ujęć, na których dokładnie widać jej makijaż i fryzurę. Nie zabrakło również kilku słów.

"Ty jesteś zmęczona?! Czym?! Pomalują cię, uczeszą, powiesz parę słów i już. Czym tu się męczyć?!". Żeby to było takie proste... Ale jak już mnie pomalują, to najlepsi, a jak uczeszą, to najzdolniejsi i jakoś człowiek pcha tę taczkę żywota. Najważniejsze, że z uśmiechem - napisała Małgosia na swoim profilu. 
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i chociaż większość z nich miała pozytywny wydźwięk, to znalazło się kilka złośliwych. Zdaniem jednej z internautek Małgorzata przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej.

Jest pani przecudowną kobietą i pani uroda jest taka nieskazitelna… Proszę panią z całego serduszka. Już niech pani nie naciąga niczym tej twarzy i te usta... Też nienaturalnie się prezentują... Za chwilę będzie pani wyglądała monstrualnie. To jest moje zdanie… Oczywiście pani zrobi, co zechce. Ale już zaczynam mieć do pani dystans, a tak lubiłam patrzeć na pani urodę.

Małgorzata nigdy nie ukrywała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Gwiazda dba o wizerunek i przywiązuje dużą wagę do wyglądu. W końcu pracuje w telewizji, gdzie prezencja ma olbrzymie znaczenie, a kamera potrafi wychwycić nawet najmniejsze niedociągnięcie.