Małgorzata Rozenek pozuje, a fanki dostrzegły na jej zdjęciu szczegół. "Jaki brodacz w odbiciu". Spójrzcie, co widać w jej okularach. To nie Radzio!

Małgorzata Rozenek opublikowała fotkę z jednej z "szybkich" sesji telefonem na ulicy. Jej nienaganny wygląd kilka miesięcy po porodzie nie dziwi fanów aż tak bardzo jak fakt, że fakt, że w odbiciu okularów Małgosi pojawił się tajemniczy, brodaty mężczyna. I nie był nim Radosław!

Małgorzata Rozenek-Majdan w poniedziałek opublikowała fotkę w nowej stylizacji. Tradycyjnie oznaczyła markowe elementy stroju, jednak zapomniała o jednej rzeczy - wspomnieć o tajemniczym autorze jej zdjęć, który odbił się w stylowych okularach celebrytki. Wiadomo, że przystojny brodacz, z którym Gosia udała się na sesje to z pewnością nie jej ukochany Radosław.

Małgorzata Rozenek-Majdan strzela fotki z przystojnym brunetem

W poniedziałek na profilu Małgosi pojawiły się zdjęcia z sesji. Tradycyjnie uwagę fanów przykuły elementy garderoby "Perfekcyjnej" i jej szczupłe, opalone nogi. Nic jednak nie zwróciło uwagi tak mocno, jak przystojniak w odbiciu okularów. Fani zaśmiewali się, że to ujęcie wygrywa wszystko, ale i pytali, z kim Małgorzata tak owocnie spędziła południe. Wiadomo, że tym razem nie był to jej mąż - Radosław.

To odbicie wygrywa to zdjęcie - wspomniała uradowana fanka 
Jaki brodacz w odbiciu. Mistrz drugiego planu
Fotograf widzę mocno skupiony na Pani 
 

Wątpliwość szybko rozwiało obejrzenie InstaStory Małgosi, która pokazała, jak wyglądał dzień, w którym wrzuciła wspomniane zdjęcie. Widać na nim, że przystojniakiem z odbicia jest znany stylista gwiazd, Bartek Indyka, który od lat zajmuje się wizerunkiem Rozenek. Wczoraj przejął nawet więcej niż jedną rolę - zadbał o strój celebrytki, był jej fotografem, ale też... nianią. Na relacji "Perfekcyjnej" widać, jak mężczyzna nosi na rękach małego Henryka.

Niegdyś było głośno o Indyce z powodu zakazu, jaki stylista rzekomo dostał od swoich klientek. To właśnie wtedy Doda udostępniła screena rozmowy, z których wynikało że zarówno Małgosia, jak i Edyta Górniak nie pozwalają na współprace stylisty z piosenkarką.

Zobacz też: Wojna między Dodą a Górniak i Rozenek trwa! Rabczewska opublikowała prywatne rozmowy z ich stylistą. "Wspierające koleżanki"

Jak widać, Indyka nadal intensywnie współpracuje z Rozenek, dlatego była żona Radzia najwyraźniej musiała obejść się ze smakiem i poszukać innego specjalisty od stylówek.

Poznaj: Okulary przeciwsłoneczne na prezent na domodi.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.