Justyna Żyła wystąpiła w serialu "Szpital". Zagrała... samą siebie. "Znana osobowość medialna"

Justyna Żyła postanowiła kolejny raz spróbować swoich sił przed kamerą. Tym razem wystąpiła w paradokumencie, w którym zagrała samą siebie.

Justyna Żyła zaistniała w show-biznesie dzięki medialnemu rozwodowi z Piotrem. Była żona skoczka wykorzystała swoje pięć minut i pojawiła się na okładce "Playboya", pląsała na parkiecie "Tańca z gwiazdami" oraz przez chwile prowadziła program o rodzinnych konfliktach. Promieniująca gwiazda celebrytki z czasem zaczęła nieco gasnąć, a Żyła przekwalifikowała się na kulinarną infuencerkę. Na swoim instagramowym profilu, który śledzi ponad 85 tysięcy internautów, chętnie chwali się apetycznie wyglądającymi daniami, przyrządzonymi w domowym zaciszu. Nie brakuje także odważnych wyznań i uwag skierowanych pod adresem ex-męża.

Zobacz też: Justyna Żyła znowu wbiła szpilę byłemu mężowi. Nawiązała do wychowywania dzieci. "To poświęcanie czasu"

Justyna Żyła wystąpiła w serialu "Szpital"

Wygląda na to, że celebrytka nie porzuciła marzeń o telewizyjnej karierze. 33-latka wystąpiła w TVN-owskim paradokumencie pt.: "Szpital", opowiadającym perypetie pacjentów trafiających na szpitalny oddział ratunkowy. Zagrała w nim... samą siebie. W opisie odcinka przestawiono ją jako "znaną osobowość medialną" i "blogerkę kulinarną":

Pacjentką ordynatora szpitala, dr. Piotra Wójtowicza, jest 18-latka, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Ciąża była efektem przypadkowego znajomości z dyskoteki, a ojciec dziewczyny zmusił ja, by porzuciła noworodka. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją Justyna Żyła. Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna, prywatnie matka dwójki dzieci, odwiedzała na SOR-ze swoją koleżankę. 32-latkę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Screen TVN - Szpital

Zobacz też: Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopingowała go na trybunach i szczęśliwa pozowała na tle skoczni: Fantastyczny weekend

Co ciekawe, Piotr Żyła od jakiegoś czasu jest związany z Marceliną Ziętek, występującą w innym paradokumencie z kuźni TVN-u, pod enigmatycznym tytułem "19+". Myślicie, że Justyna poczuła się zainspirowana dokonaniami obecnej partnerki skoczka?

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"